Galle District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przemiła obsługa i właściciel, czyste, wygodne pokoje. Wystarczy przejść przez ulicę by dojsc do plaży. Bardzo gościnni i pomocni ludzie w obiekcie ”

• KAI Hikkaduwa Ocena: 8,3

„Czystość, obsługa. Basen na dachu. Bardzo dobre jakościowo śniadanie. Podczas pobytu na Sri Lanka najlepszy hotel w którym miałem okazję spać. Można płacić kartą. ”

• Kahuna Hotel Ocena: 10,0

„The place is so nice we stayed longer than we planned. We slept in a small house surrounded by lots of trees - it was really peaceful and quiet. Also, about 5 min walking to the beach. Breakfast really tasty. Miejsce jest tak urocze, że zostaliśmy dłużej niż planowaliśmy. Małe domki z werandami, otoczone zielenią, w ogrodzie hamaki. Cicho i spokojnie. Pyszne śniadanie. 5 min spacerem do plaży. ”

• „Lokalizacja”

• „Trafiliśmy tutaj przez zupełny przypadek. Hotel fajny, dużo zieleni na około. Jedzenie dobre, w restauracji ceny przyzwoite. Polecam się tu zatrzymać :)”

• Amari Galle Ocena: 7,5

„Clean room, well organised pool area, especially for children, good breakfast, variety of dishes in the menu”

• Sea Front Villa Ocena: 9,6

„-świetna lokalizacja, przy bardzo czystej, pięknej plaży -bardzo miły i pomocny właściciel -pyszne śniadania i obiady -czysty pokój”

• „Czysty pokój i łazienka, widok bezpośrednio na ocean (10 metrów do plaży). Na zewnątrz stoliki i ławy, pod parasolami, ogólnie dostępne. Można zjeść tam śniadanie i wypocząć.”

• „Hotel super. Chociaż nie nowy, był bardzo czysty i zadbany. obsługa również miła, śniadania w formie bufetu- można było zjeść na co miało się ochotę. Na terenie hotelu dwa baseny, czyta plaża przy hotelowa. Bardzo miło wspominam dwie noce które tam spędziliśmy :)”

• Haus Berlin Ocena: 10,0

„Spędziliśmy w tym hotelu dwie ostatnie noce na Sri Lance. Hotel mieści się w małej uliczce ok 20 minut od plaży i całego "miasteczka". Dzięki temu otrzymujemy błogą ciszę, spokój. Już na samym początku naszego pobytu byliśmy zachwyceni ludźmi którzy tworzą to miejsce. Wykupiliśmy sobie nocleg jak się okazało z osobną łazienką. Właściciel zaproponował nam pokój w lepszym standardzie z łazienką w pokoju w tej samej cenie. Właściciele opiekowali się nami jak tylko mogli :) A serce moje skradła córka właścicieli! Kochana, cudowna kobieta! :) Hotel czysty, zadbany. Basen również czyściutki. Śniadanie przepyszne. Bardzo ale to bardzo polecam to miejsce!! :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Galle District