Garda Veneto Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Modena Ocena: 8,8

„Hotel praktycznie w samym centrum. Wiadomo - ma to swoje plusy i minusy. Wszędzie blisko ale wieczorami może być trochę głośno. Generalnie na plus, aczkolwiek samo miejsce bez rewelacji i lata świetności ma już dawno za sobą. Bardzo przyjazna i pomocna obsługa. ”

• „Bardzo życzliwy personel,lokalizacja bezpośrednio nad jeziorem,własna plaża z bezpłatnymi leżakami praktycznie w centrum Malcesine 200m do kolejki na monte Baldo, 100m sklep ,200m zamek jeśli nad Gardę to tylko w tym hotelu”

• „Camping super! Świetna atmosfera, bardzo czysto, ładna roślinność. Przy campingu znajdują się duże parkingi. Świetne jedzenie w campingowej restauracji i rozsądne ceny. Bardzo dobra organizacja na campingu, a domek przerósł nasze oczekiwania- czysto, wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Camping akceptuje psy, posiada wybieg dla psów, z psem można wejść do campingowej restauracji. Zdziwiło nas pozytywnie, że na najbliższej plaży wiele osób było z psami. Co ważne po dokonaniu zapłaty przy rezerwacji otrzymaliśmy wprowadzający w błąd regulamin, w którym oznaczone było, że w naszym domku nie można przebywać z psem, jednak camping nie miał nic przeciwko, wyłącznie musieliśmy dokonać za psa opłaty 5 euro dziennie i obligatoryjnie zapłacić za końcowe sprzątanie. Do centrum Peschiery ok 20 min spacerem po promenadzie, z campingu 5 min pieszo do marketu.”

• Casa Bianca Ocena: 9,2

„Pyszne śniadania, dobra lokalizacja”

• „Świetne położenie obiektu. Czysto w pokoju. Super widok z balkonu na jezioro Garda. Blisko do Malcesine (ok. 15 minut spacerem wzdłuż jeziora).”

• „Wystrój pokoju może nie jest najnowocześniejszy, ale za to było czysto. Przydatne dodatkowe akcesoria łazienkowe. Dostaliśmy pokój o wyższym standardzie, niż opłacony. Bardzo blisko do jeziora. Ładny widok z okna. Parking podziemny.”

• Hotel Campanello Ocena: 9,6

„Hotel zlokalizowany w spokojnej okolicy, bezpośrednio nad jeziorem. Parking zlokalizowany na ogrodzonym terenie hotelu. Pokoje czyste (sprzątane codziennie). Smaczne i urozmaicone śniadania.”

• „Doskonała lokalizacja blisko autostrady i nad samym jeziorem. Polecam każdemu”

• „Bardzo ładne, czyste pokoje, dobrze i cicho działająca klimatyzacja, przyjazna i pomocna obsługa. Hotel zlokalizowany w centrum miasteczka, w pobliżu sklep i wiele restauracji.”

• Albergo Del Garda Ocena: 9,6

„Właściciele hotelu oraz pracownicy bardzo uprzejmi, życzliwi i kompetentni. W hotelu bardzo czysto, dobrze działająca klimatyzacja. Co istotne cicho i przyjemnie. Plaża hotelowa prywatna - dla gości hotelowych. Do jeziora Garda z hotelu dosłownie parę kroków. Do dyspozycji leżaki. Widok z balkonu na lago oraz góry fantastyczny. Świetne drinki i napoje. :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Garda Veneto

na podstawie 39 513 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com