Garfagnana Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Niesamowity widok, wspaniały klimat tego miejsca :)”

• „świetny basen, ładne mieszkanustownie urządzoneie-g”

• Rustico Sara Ocena: 8,3

„Miła i kochająca się para oferuje pokoje w swoim domu. Dom ma ponad 300 lat, więc zrozumiałe jest to, że nie będziesz miał wszystkich nowoczesnych udogodnień. Widok z okna pokoju na samej górze zapiera dech w piersiach! Basem i znajdujący się przy nim COTAGE na bardzo dobrym poziomie. Dojazd do Rustico Sara jest dla lubiących dużo jeździć, sprawia sporą frajdę, pod warunkiem, że nie obawiasz się krętych i stromych dróg.”

• „W tym hotelu podoba mi się prawie wszystko. Spełnia on wszystkie moje oczekiwania. Świetny personel i doskonała obsługa. Cisza, spokój, komfort. Magiczne miejsce ze wspaniałym widokiem na Bargę i panoramę Toskani. Świetna miejsce do leniuchowania i wypadów wycieczkowych po Toskani.”

• Borgo Isola Santa Ocena: 5,8

„Miejsce jest b.ciekawe -człowiek ma wrażenie, że przeniósł się w przeszłość ze wszystkimi jego urokami i niedogodnościami. Ciekawy szlak przez opuszczoną wioskę na górę Pania de la Crocka -polecona nam przez szefa.”

• „Zatrzymaliśmy się tam z 4 znajomymi na 4 noce. Mimo, że dość późno dotarliśmy na miejsce (21) właścicielka czekała na nas z kluczami. Bardzo ważna jest instrukcja dojazdu do Tigilo, która przesyła w mailu po dokonaniu rezerwacji, żeby najpierw wpisać Barga a potem Tigilo Basso, bo wpisując od razu Tigilo nawigacja poprowadzi na bardzo niebezpieczną i wąska ścieżkę, którą trudno będzie przejechać normalnym samochodem. Miejscowość jest usytuowana na górze, są piękne widoki. Nie ma barów ani restauracji - te znajdziemy na dole w Bardze (ok. 6 km). W pokojach czysto, na wyposażeniu sprzęt kuchenny. Wszystko wygląda jak na zdjeciach. Basen codziennie czyszczony, dość duży, gł. 140 cm, otwarty od 9 do 19. Na śniadania składają się talerz wędlin i sera, pomidory, dżem, krem czekoladowy oraz przepyszna kawa. Wszystko wyglądało na naturalne, miejscowe produkty i było bardzo smaczne. Jeśli chodzi o ilość to spokojnie można było się najeść (nawet faceci :) . Właścicielka jest bardzo miła i podpowiada gdzie można się wybrać, gdzie są najbliższe sklepy itd.”

• Borgo Isola Santa Ocena: 5,8

„Miejsce odosobnione. Daleko od cywilizacji. Lasy i jeszcze raz lasy. Idealne do trekkingu i pieszych długich wycieczek. Czuć ducha minionych wieków w otoczeniu 1000 letnich domów. Rewelacyjna i tania restauracja blisko apartamentów. Bardzo dobre jedzenie w idealnej cenie. Bez żadnego problemu akceptują zwierzęta.”

• Villa Belvedere Ocena: 9,2

„Bardzo smaczne śniadania. Wspaniały widok z tarasu na okolicę (góry).”

• Villa Belvedere Ocena: 10,0

„Willa jest piękna we wspaniałym spokojnym miejscu z widokiem na góry. Personel przesympatyczny. Pokoje pięknie i stylowo urządzone , super czyste. Basen czyściutki z widokiem na góry, Śniadanie pychotka.”

• „Super klimat. Budynki są wyremontowane i przystosowane do mieszkania, a według słów właścicielki pochodzą z przełomu XIII i XIV w. Ściany grube i świetnie chroniące przed upałem. W pokoju, w którym mieszkaliśmy nie ma zupełnie potrzeby montowania klimatyzacji. Jest przyjemnie chłodno. Dostęp do świeżych pomidorów, które mogliśmy zrywać na śniadanie to również atrakcja.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Garfagnana

na podstawie 1 651 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com