Garfield County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Color Country Motel Ocena: 9,2

„Czystość, fajnie nowo umeblowane pokoje. Basen. Słychać odgłosy pociągu ale mimo wszystko świetny motel aby zatrzymać się po drodze i odpocząć podczas długiej podróży. ”

• „Mega wygodne łóżka, czyste sanitariaty, parking na auto w pobliżu, pralnia i restauracja/sklep z pamiątkami”

• „Ładny pokój, czysta pościel i ręczniki, podstawowe kosmetyki w pokoju. Blisko do Bryce National Park - idealna baza wypadowa. Śniadanie gratis (tosty, dżem, muffiny, płatki, mleko, jogurt, herbata, kawa, sok). Obiekt jest zadbany. Darmowy parking przed domkiem. Miły personel. ”

• „Bardzo miła obsługa. Pokój czysty. Smaczne jedzenie w restauracji hotelowej.”

• Best Host Inn Ocena: 5,8

„Duże łóżko, grzejnik w pokoju i w łazience. ”

• „Czysto, duży pokój, blisko do PN Bryce ”

• „Typowe amerykańskie śniadanie , swobodny i czysty pokój.”

• Blue Pine Motel Ocena: 9,2

„Mały rodzinny hotel. Włascicielka bardzo życzliwa i pomocna. Pomimo wczesnej pory bardzo szybki check out. Dodatkowo włożyła do swojej prywatnej lodówki nasze wkłady chłodzące co pozwoliło nam spokojnie podróżować dalej z lodówkami. Polecam gorąco, bo hotel to przede wszystkim miła obsługa. Pokój zgodny z opisem i wszystko było sprawne.”

• „bardzo dobre śniadanie (jak na US), duży wybór pokoje duże, łóżka bardzo wygodne”

• „Bardzo fajny miejsce do spania. Lodówka jako dystrybutor paliwa - bomba. W cenie było śniadanie dla 2 osób, ale dostaliśmy dla całej naszej czwórki. Właściciel / osoba nadzorująca - bardzo miły jegomość Jesteśmy bardzo zadowoleni Rezerwujcie śmiało.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Garfield County

na podstawie 1 360 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com