Dolina Gastein Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Das Gastein Ocena: 6,2

„Lokalizacja obiektu bardzo dobra, łatwy dojazd i blisko samego centrum, 5 min. spacerem. Podziemny garaż, na pewno zaspokoi potrzeby gości, szczególnie zimą.”

• „Byliśmy tylko jedną noc w trasie, wyspaliśmy się wygodnie, zjedliśmy dobre śniadanie. Tuż obok kolejka na górę Stubnerkogel.”

• Pension Theresia Ocena: 10,0

„Spokojny i cichy pensjonat, bardzo ciepła, rodzinna atmosfera. Parking przy samym budynku, spokojna okolica, w sąsiedztwie sklep. Pokoje bardzo duże i czyste, wygodne łazienki, codziennie zmieniane ręczniki. Przestronne balkony z krzesłami i widokiem na góry. Śniadania jak domowe, wszystko świeże i smaczne. Właściciele to ogromnie ciepli ludzie, z bardzo szeroką wiedzą na temat gór i okolicy, chętnie pomagają i odpowiadają na pytania dotyczące okolicznych dróg czy miejsc wartych zobaczenia.”

• Hotel Rader Ocena: 9,2

„Pyszne różnorodne śniadanie. Dobry punkt wyjścia w góry, przy wjeździe na alpejską płatną drogę. Ładny wystrój. Bar na miejscu. Polecam. ”

• „Miły personel ”

• Stubnerhof Ocena: 10,0

„Lokalizacja, nowoczesne wykończenie pokoi, smaczne jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa.”

• „Bardzo dobre śniadania, spa i basen. ”

• Goethehof Ocena: 10,0

„Pokój duży, dwuczęściowy. Okno na parking, dlatego cisza i spokój. Okno przesuwane, które po otwarciu dawało wrażenie balkonu. Smaczne śniadanie. Położenie obiektu tuż obok term, na które otrzymuje się zniżkę, oraz innych atrakcji miejscowości. Bardzo miły stosunek do zwierząt.”

• Residence AlpenHeart Ocena: 10,0

„Super lokalizacja. Bardzo miły personel (szczególnie Pani w recepcji). Smaczne śniadania. Wygodny, darmowy parking (część miejsc pod zadaszeniem). Hotel daje karty rabatowe na atrakcje w okolicy. Przestronny pokój dla 4-osobowej rodziny złożony z dwóch pomieszczeń.”

• Hotel Echo Ocena: 7,5

„Śniadanie standardowe jak na Austrię - czyli przyzwoite. Lokalizacja obiektu niedaleko lokalnych atrakcji typu wodospady, wyciąg, dworzec kolejowy. Pokój położony przy małym wodospadzie z widokiem na góry i las.”

23 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolina Gastein

na podstawie 3 462 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com