Gauja National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Vanilla Ocena: 8,3

„Pyszne śniadanie. Obiekt nowy i czysty, personel bardzo miły. ”

• „Bardzo mili gospodarze. Możliwość jedzenia posiłków przy stole wśród brzóz -bezcenna. ”

• Hotel Tigra Ocena: 7,5

„Hotel usytuowany w odległości około 5 km od miejscowości Cesis. Pokój jednoosobowy niedużego rozmiaru, ale za to z dość wygodnym łóżkiem. Śniadanie serwowane, (do wyboru dwa zestawy). Duży bezpłatny zewnętrzny parking dostępny przy obiekcie. Bezpłatny dostęp do sieci Wifi z przyzwoitą szybkością pracy. Mo”

• Hotel Pils Ocena: 4,6

„Dobra lokalizacja w pobliżu dworca, w miarę cicho.”

• Hotel Gustavs Ocena: 7,9

„Bardzo czysty pokój i łazienka. Rewelacyjna okolica, blisko na zamek. Samo miasteczko niewielkie ale, urocze. Nie było problemu z zameldowaniem, mimo, że po klucze trzeba iść do sąsiedniego hotelu (150m). Można tam również wypożyczyć rowery. Śniadania przepyszne, warzywa owoce, dania na zimno, ciepło i nawet sok :), w odróżnieniu od większości hoteli w których zatrzymywaliśmy się podczas wycieczki Litwa- Łotwa, gdzie raczono nas głównie napojami sokopodobnymi. Mała rzecz a cieszy :) Parking pod hotelem. Jestem jak najbardziej zadowolona i polecam.”

• Hostelis Priekuļi Ocena: 6,2

„Miejsce, w którym można się zatrzymać na jedną noc.”

• Hotel Katrina Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja, Klimatyczna cicha i spokojna okolica. Miła obsługa”

• Hotel Kaķis Ocena: 8,8

„bardzo ładna okolica, malutki i spokojny hotelik:) mojej córce najbardziej smakowały cukierki w pokoju a na śniadanie mleko z płatkami;)”

• Hotel Cēsis Ocena: 8,8

„Pokój bardzo czysty, niedawno odnowiony, łóżko wygodne, miły i pomocny personel. Polecam”

• Hotel Zaķīši Ocena: 9,6

„Dobry hotel do wypoczynku dla zwiedzających atrakcje Gauja National Park. Polecam restaurację w obiekcie z pyszną kuchnią chińską. Rodzinna atmosfera zapewniona. Smaczne śniadanie, bezpieczny parking przy obiekcie.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Gauja National Park