Gavleborg Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Täljebo Vandrarhem Ocena: 9,2

„Fajny, czysty obiekt w atrakcyjnej cenie. ”

• „Generalnie wszystko OK”

• Hotel Tre Stockar Ocena: 6,7

„Brak sniadania”

• Kustleden Vandrarhem Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce! Apartament naprawdę obszerny, czysty, dobrze wyposażony, duża kuchnia, świetna lokalizacja w małym miasteczku, kawałek od głównej drogi, morze oddalone o krótki spacerek przez las, właściciele bardzo mili i pomocni.”

• Kustleden Vandrarhem Ocena: 10,0

„Fantastyczne miejsce- szkoda,że byliśmy tam tylko jedną noc. Niesamowita cisza i upajający spokój.Apartament- właściwie mieszkanie,wyposażone we wszystko,co niezbędne.Duża kuchnia z ogromnym stołem.Całość w stylu lat 80-tych ale w nienagannym stanie i idealnie czyste. Pełen relaks...”

• Quality Hotel Statt Ocena: 7,9

„Pokój czysty, schludny, łóżko wygodne, śniadanie dobre, okolica prześliczna, na korytarzu automat do lodu i mikrofalówka. Dwie minuty od hotelu wspaniały park, dwa zbiorniki wodne, mnóstwo pięknych budynków. Darmowy parking, śniadanie w obiekcie i wifi. Przyjmują zwierzęta.”

• „Fajny hotel.”

• „Pokoje czyste, łazienki również. Dobrze wyciszone. Szybki internet i smart tv. Bezproblemowa obsługa w recepcji. Bardzo dobre śniadania, z dużym wyborem potraw - najlepiej zjeść wcześniej, po 8:00 może być tłoczno przy stolikach. Mimo bliskiego usytuowania hotelu od głównej drogi, jest spokój i nie słychać przejeżdżających samochodów. Północne skrzydło hotelu otacza las sosnowy. Zdecydowanie polecam pokoje w tej części.”

• 17 Rum och Kök Ocena: 2,9

„Niestety nie zauważyliśmy elementów, które mogłyby nam się spodobać”

• Scandic CH Ocena: 8,8

„Bardzo dobry hotel, pyszne śniadania, apartamenty na 3 pietrze znakomite!”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gavleborg

na podstawie 729 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com