Geldria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• De Foreesten Ocena: 10,0

„lokalizacja”

• „Lokalizacja. Widok z okna. Obsługa w recepcji. ”

• Hotel Spelderholt Ocena: 8,8

„Spokojnie,cichutko.Hotel położony z daleka od miejskich hałasów .Pokój przestronny z balkonem .Wyposażenie pokoju-może być .Łazienka duża.Basen i jacucci super!!Śniadanie niewielki wybór ale każdy znajdzie coś dla siebie.Personel bardzo miły i naprawdę widać ze dba o gości :) Z chęcią tu wrócę .”

• „Lokalizacja. Przyjemna atmosfera”

• „Nic mi się nie podobalo”

• HCR 't Heuveltje Ocena: 9,6

„cicho, przyjemnie, smaczne śniadania”

• Linge Hotel Elst Ocena: 10,0

„Obiekt wybraliśmy głównie z uwagi na lokalizację (odległość od Arnhem to kilka przystanków komunikacją, a tam odbywał się koncert) nie zakładaliśmy jednak, że pobyt w hotelu Linge sprawi nam taką przyjemność. Z chęcią przedłużylibyśmy pobyt tam! BARDZO przyjazny i BARDZO pomocny personel, władający biegle ang. Pyszne i urozmaicone śniadanie. Wysoki komfort pokoi - zadbane, czyste i przestronne. Prywatny parking. Stosunek ceny do warunków - rewelacja! Z czystym sumieniem POLECAM!”

• „Sporo podróżuje i wiele widziałem. Ten hotel mieści się w klasie o około 3 razy droższym niż w rzeczywistości kosztuje.”

• „Personel bardzo miły, spełniający bez problemu dodatkowe prośby”

• Hotel De Schildkamp Ocena: 7,5

„Bardzo przestronny pokój z bardzo wygodnym łóżkiem. Bardzo obfite i dobre śniadanie z pysznym holenderskim serem Gouda.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Geldria

na podstawie 8 339 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com