Gifu Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, kila minut piechotą do dworca i jeszcze bliżej centrum. Obsługa bardzo dobrze mówiąca po angielsku. Mieliśmy pokój budget, ale z własną łazienką. Ogólnie czysto i spore łóżko, ale miejsca mało i brakowało chociażby małego biurka. Hostle super wyposażony, na dole kuchnia z wszystkimi rzeczami jakie mogą być potrzebne, pralnia, a nawet specjalna suszarka do butów i wypożyczalnia rowerów lub parasoli. Polecam wziąć korki do uszu, ściany są papierowe jak wszedzie ale tu wyjątkowo cienkie.”

• „Dobry hotel bezpośredni przy dworcu na 1 maks 2 noclegi . Pokoje nieco małe , ale to jest Japonia i trzeba o tym pamiętać że przestrzeń i mocno ograniczana . Miły zasadniczy personel - ale taki lubię . Czysto i cicho . Ona bardzo szczelne .”

• Ryokan Asunaro Ocena: 8,8

„Spędziliśmy w Ryokanie Asunaro dwie noce, podróżowaliśmy z 7 - letnim Synkiem, jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, położenia, czystości. Obiekt zasługuje na polecenie. Warto także skorzystać z kolacji, którą oferuje Ryokan. Jedynym minusem może być cena, ale mimo wszystko warto!!!”

• SORA-AMA HOSTEL Ocena: 9,2

„Nowe i bardzo czyste łazienki. Pokoje jak na zdjęciu i rzeczywiście bardzo klimatyczne. Cicha i bardzo sprawna klimatyzacja. Bardzo pomocny i miły personel. W kuchni kawa, dwa rodzaje herbaty, mleczko i wszystkie przybory. Dodatkowym atutem jest taras na dachu.”

• „Hotel w rzeczywistości wyglada gorzej niż na zdjęciach. Pokoj troche jak z poprzedniej epoki, choc przestronny i z pięknym widokiem na góry i miasto. Śniadania bardzo urozmaicone - codziennie inne śniadanie w stylu japońskim i dodatkowo bufet z europejskim jedzeniem do wyboru. Obsługa pomocna. Atutem hotelu jest kilka onsenow na miejscu i możliwość jednej rezerwacji dziennie w ramach pobytu.”

• „Klimat i onsen wewnątrz samego ryokanu.”

• „piżama w japońskim stylu gratis dla stałych gości. bardzo przytulny pokój w tradycyjnym stylu”

• „Fantastyczny pokój w stylu japońskim. Przestronny i wygodny nawet dla 4 osób. Sam obiekt trochę wewnątrz trąci myszką - w przeciwieństwie do pokoju ale jest czysto i obsługa bardzo się stara. Śniadanie jest oddzielnie płatne ale warto - bogate i urozmaicone. Oddalenie od miasteczka rekompensowane jest darmowym busem, który regularnie krąży w tą i spowrotem.”

• Shirakawago Terrace Ocena: 9,2

„Gospodyni obiektu wkłada dużo pracy i wysiłku w zapewnienie dobrej atmosfery i komfortu. Jest miło, przytulnie i prawie rodzinnie :) Klimat schroniska górskiego ale w nowoczesnym wydaniu. Podobała nam się wersja śniadania - samodzielnie przygotowane we wspólnej kuchni z produktów przygotowanych przed gospodynię. Pyszny obiad, dodatkowo płatny ale warto. Wspaniały taras nad małym stawikiem z liliami i karpiami. Idealne miejsce dla złapania oddechu. Pozdrowienia dla Coco!”

• Oyado Eitaro Ocena: 7,9

„Komfortowy hotel w stylu japońskim z onsenem w ogrodzie. Czysto i klimatycznie.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Gifu

na podstawie 9 335 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com