Gili Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Nautilus Ocena: 9,6

„Położenia przy ładnej plaży. Komfortowa, duża willa.”

• Kaleydo Villas Ocena: 9,6

„Doskonały wystrój, kameralna atmosfera, niezwykle miły i pomocny personel.”

• Desa Seri Gili Meno Ocena: 10,0

„Obsługa,namioty super!”

• „Blisko do plaży ”

• PinkCoco Gili Air Ocena: 9,2

„Hotel nowy, położony przy samej plaży.Fantastyczny basen.Pokój ładny.Śniadania bardzo dobre.Polecam gorąco”

• „Nowoczesny hotel w zaniedbanej dzielnicy, basen w środku, pyszne śniadania, przemiła obsługa.”

• Mallias Bungalows Ocena: 10,0

„Marzysz o domku na plaży nad brzegiem oceanu z ciepłą i piękną wodą? To dobrze wybierasz. Wakacje jak z najlepszych folderów. Niewielka wyspa, niewielu turystów. Jak chcielibyśmy gdzieś wrócić - to właśnie tu! Po trzech tygodniach pobytu w Indonezji (Bali, Jawa, Lombok, Gili) to właśnie to miejsce pozostało na zawsze w naszej pamięci.”

• Hotel Ombak Paradise Ocena: 10,0

„-Wszystko było super -Bogate śniadania, każdy mógł znaleźć coś dla siebie -popołudniowa herbatka z ciastkiem -seanse filmowe na plaży -wieczorny grill na plaży - można skosztować ryb, o których pierwszy raz słyszałam :) -dodatkowo pokazy np. pokaz ognia -przy zameldowaniu się zmieniono nam pokój na wyższy klasą (bardzo miłe zaskoczenie, gdyż byliśmy w podróży poślubnej) -obsługa bardzo pomocna i bardzo rozmowna :)”

• „+ Piękna I spokojna wyspa bardzo wyjątkowa, mała I niesamowicie urokliwa, byliśmy tam 5 nocy + Po naszej stronie wyspy piękny widok na Lombok oraz wulkan Rinjani !!! + Wyspa podnosi ocenę obiektów hotelowych, które są bardzo przeciętne lub co najwyżej średnie na wyspie + Hotel Tropical Hideaways Resort choć przyzwoity to czuć upływ czasu. Mimo sporej ilości niedociągnięć klimat wyspy rekompensuje wady tego obiektu + Miły i nienachalny personel, choć w innych obiektach gdzie byliśmy było sporo lepiej + Za to bardzo ładny ogród + basen ( nie korzystaliśmy ), gdyż bajeczne plaże i błękitne morze zaledwie 200 metrów od obiektu + OBOWIĄZKOWO SNURKOWNIE LUB NURKOWANIE Z ŻÓŁWIAMI Jak byście nas zapytali czy tam byśmy wrócili na wyspę Gili Meno do tego obiektu tak z wielką przyjemnością ! -:) ”

• „Wspaniały hotelik. Położony nieco na uboczu, ale do głównej ulicy wyspy nie jest daleko, a dzięki takiemu usytuowaniu jest tam spokojnie i cicho. Jakby komuś było jednak daleko, to obiekt oferuje bezpłatne rowery. Uliczka z hotelem wychodzi wprost na plażę z najlepszym miejscem na wyspie do pływania z maską i rurką. Personel miły, uśmiechnięty i bardzo uprzejmy. Pokoje ładnie urządzone i czyste, łazienka z prysznicem pod gołym niebem była wspaniała. Rewelacyjny basen, zacieniony kwitnącymi drzewami, dawał wytchnienie od palącego słońca. Przed każdym pokojem leżaki i parasol. Naprawdę komfortowo i przyjemnie. W obiekcie znajduje się restauracja, a jak tam gotują! Absolutnie przepyszne dania i rewelacyjne koktajle! Jeśli jedziecie na Gili koniecznie musicie się tam zatrzymać.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Gili

na podstawie 34 194 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com