Glasgow i dolina rzeki Clyde Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Duże czyste pokoje, cicha okolica ”

• The Normandy Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadania, bardzo zorganizowana obsluga”

• „Bardzo miła obsługa, bezproblemowy meldunek, parking przy hotelu, restauracja. Dobra lokalizacja.”

• McLays Guest House Ocena: 3,8

„Dobre śniadanie ”

• Tartan Lodge Ocena: 10,0

„Mila obsługa ”

• Sandyford Ocena: 7,1

„Śniadania bardzo smaczne, szkocka owsianka na życzenie. Obsługa miła i pomocna. Trochę głośna okolica, ale za to bardzo blisko do fajnych knajpek (Ox&Finch!!). Polecam”

• Lochside hotel Ocena: 8,8

„Przytulna atmosfera, pojawiają się akcenty destylarni single malt, restauracja i bar na dole, b.wygodne łóżka i wystrój ze szkockimi akcentami: zasłony, poduszki etc w kratę. Sniadania z widokiem na zatokę.”

• „Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko. Codziennie sprzątany pokój, bardzo dobre śniadania i bardzo miła obsługa hotelowa. Gorąco polecam!”

• „Rewelacyjna lokalizacja w pięknym parku , blisko do centrum i innych miejsc wartych zobaczenia ( polecam ogród botaniczny ), przystanek autobusowy 5min. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. polecam serdecznie :)”

• „Bardzo wygodne lozko,bardzo czysto.Pan przemily w recepcji.Dobra lokalizacja.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Glasgow i dolina rzeki Clyde