Golden Ring Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ya - Hotel Ocena: 10,0

„Nowoczesny, czysty, zadbany świetnie położony HOTEL. Bardzo dobre śniadania! Polecam ”

• Baccara Ocena: 10,0

„To najlepszy hotel na naszej miesięcznej trasie. Duży czysty wygodny pokój. Szwedzki stół na śniadanie. ”

• Parade Hotel Ocena: 9,6

„Doskonała lokalizacja, w centrum, ale bardzo ładna i spokojna okolica. Dwa kroki do nabrzeża. Śniadanie bez fajerwerków, ale owsianka była wyśmienita.”

• Yubileinaya Hotel Ocena: 10,0

„Przemiły personel. Rewelacyjna loklizacja”

• „Lokalizacja!”

• Rus Hotel Ocena: 9,2

„Mały i fajny hotelik. Czysto i schludnie. Solidne 3*”

• Zarya Hotel Ocena: 6,7

„Za tą cenę pojedynczy pokój w hotelu to na pewno pozytyw. Ponadto meldując się na miejscu otrzymałem jeszcze rabat od ceny podstawowej. Dodatkowo przed przyjazdem hotel kontaktował się ze mną informując o pewnych nieudogodnieniach, których byłem świadomy przed przyjazdem, ale to miło z ich strony, że chcieli być pewni, że o nich wiem.”

• Samovar Hostel Ocena: 9,6

„Jeden z lepszych hosteli w jakim spaliśmy, świetna domowa atmosfera, czysto, podział na pokoje dla kobiet i mężczyzn. Rewelacyjna kuchnia do przygotowywania posiłków. Wbrew obawom położenie obiektu jest dość dobre, niestety ani na mapach google ani w opisie nie ma informacji, że między ulicami Kozlov Tupik są schody łączące te ulice i nie ma żadnego problemu dojścia spod złotej bramy.”

• Hotel Samokovskaya Ocena: 7,9

„Niewielki hotelik, położony na uboczu, czysto, miło, niedaleko supermarket i bania (czynna 24 godz), łatwy dojazd z centrum czy dworca autobusowego, który wymaga jednak wcześniejszego przygotowania (trzeba znać numery busów i pytać skąd one odjeżdżają bo brak rozkładu na przystankach).”

• Ivanovo Hotel Ocena: 7,9

„stary hotel przy dworcu kolejowym. Dobra lokalizacja, ale słaby poziom udogodnień sanitarnych. Wart polecenia na krótki wyjazd turystyczny”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Golden Ring