Gulf of Saint Tropez Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja obiektu fantastyczna. Blisko do centrum - można pójść spacerem. Widoki niesamowite. Duży i przestronny pokój, czysty. Świetne baseny z leżakami. 9,6 to za dużo ale jesteśmy zachwyceni pobytem stąd ta ocena. Polecam!!!”

• Coq Hotel Ocena: 10,0

„Taki swojski luźny klimat!!!”

• Marina Hôtel Club Ocena: 8,3

„Blisko plaża :)”

• Nova Lodges Ocena: 9,2

„Bardzo piękny kemping, wygodne dobrze wyposażone domki, ładna plaża, piękne miasteczko Port-Grimaud, blisko Saint-Tropez”

• „Dobra lokalizacja, super baseny. Polecam”

• Hotel Martinengo Ocena: 8,8

„Bardzo ładny widok z pokoju . Pokoje czyste klimatyczne chociaż hotel stary .”

• „Byliśmy 2 noce. Do centrum 3,5 km ale za to bardzo blisko plaży. Obok pyszna knajpka- dosłownie 100m. Obiekt czysty, zadbany, trzeba dodatkowo płacić za ciepłą wodę (0,5 Euro za 4 min) ale to nie problem. Chatką czysta, nowa, zadbana. Myślę, że za tą cenę w Saint Tropez warunki super. Polecam!”

• „Profesjonalnie, czysto, wygodnie, miła atmosfera. Położenie z daleka od centrum, blisko plaża. Transport do centrum hotelowym samochodem. Piękna , zadbana roślinność. Intymność. Mała ilość gości. Basen.”

• Hotel Les Palmiers Ocena: 7,5

„Lokalizacja w centrum miasteczka 300 m od plaży, duża plaża w centrum miasteczka, mnóstwo restauracji, butików, Cichy hotel 200 m od centrum, świetna alternatywa jako 1-2 dniowy pobyt transferowy”

• Princesse D'Azur Ocena: 6,7

„lokalizacja ok. 700 m od plaży i centrum , parking bez dodatkowych kosztów na terenie obiektu”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Gulf of Saint Tropez

na podstawie 4 332 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com