Artabro Gulf Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Nido Ocena: 6,2

„świetna lokalizacja; dobrze, że był balkon”

• Hotel Almirante Ocena: 9,2

„Codziennie było sprzątanie i codziennie były świeże ręczniki. Bardzo miły i pomocny personel. ”

• SPA Sercotel Odeón Ocena: 10,0

„Położenie hotelu, Pokój był duży, czysty, Łóżko bardzo wygodne, dodatkowe dla dziecka również Z bufetu nie korzystaliśmy, podobnie ze spa. Poza tym jesteśmy zachwyceni pobytem. Na pewno wrócimy. Polecam.”

• Hotel Moon Ocena: 8,8

„Hotel zlokalizowany przy ruchliwej ulicy poza historycznym centrum miasta, ale blisko dworców autobusowego i kolejowego. Śniadania bardzo dobre (jak na warunki hiszpańskie). Bardzo przyjazny i uprzejmy personel.”

• Hostal La Frontera Ocena: 9,6

„Czysto, wygodnie, dobry bar na parterze.”

• Hotel Almendra Ocena: 9,6

„Wszystko ”

• Hotel Avenida Ocena: 8,8

„Nowoczesny hotel w pobliżu dworca za niewygorowaną cene. Duże wygodne łóżko, cichy pokój miły personel”

• „Śniadania smaczne ,urozmaicone. Łóżka naprawdę wygodne. Kolacja w hotelowej restauracji zadowalająca - w naszej opcji płatna. Miła obsługa. Duży pustawy parking, blisko wejścia do hotelu. Parking podziemny chyba jest ale niedostępny? Naziemny jest wystarczający, bezpłatny - podróżowaliśmy wynajętym autem.”

• Hotel Coruña Mar Ocena: 8,8

„Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Parking przy sąsiadujących ulicach. Bardzo miła obsługa. Wystrój hotelu bardzo ciekawy. Czysto.”

• Hotel Sol Ocena: 7,9

„Świetna lokalizacja, parking pod hotelem, miła obsluga”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Artabro Gulf