Gorenjska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Mama's House Ocena: 10,0

„Obsluga i hostel super”

• Hostel Pr Pristavc Ocena: 10,0

„Polecam wszystko ! Pokoje , obsługę , śniadanie , restauracje, widok z okna , lokalizacje wszystko na baaaardzo wysokim poziomie ! ”

• „klimatyczne apartamenty, cudne widoki, dla których pokonuje krętą drogę, urokliwa okolica”

• 1A Adventure Hostel Ocena: 8,3

„Hostel położony niedaleko dworca kolejowego Lesce-Bled. personel bardzo pomocny, sprawnie przeprowadził zameldownie i pomógł w wyborze atrakcji niedaleko jeziora Bled. Śniadanie kontynentalne za niską opłatą 2 Euro. Atutem hotelu jest rodzinna atmosfera, a bar dostępny dla gości zachęca do wieczornych spotkań przy złotym pienistym.”

• Hotel garni Paleta Ocena: 10,0

„Bardzo miły właściciel, ładny budynek (wyremontowana, kilkusetletnia kamienica), tuż nad przepływającą przez miasto rzeką (choć nie wszystkie okna wychodzą na rzekę; okna naszego pokoju akurat nie wychodziły), na obrzeżach pięknej Starówki. Samo miasto z klimatem.”

• Apartments Ukanc Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja. Z tego miejsca jest blisko do kolejki, która kursuje na górę Vogel (20 EUR w obie strony) jak i do przystani, z której odpływa statek w rejs po jeziorze Bohinj (9,5 EUR w obie strony). Okolica bardzo ładna. Piękne widoki (teren Parku Narodowego). Nie można się tam nudzić. Dużo szlaków turystycznych np. do Wodospadu Savica. Około 40 km. do miejscowości Bled, w której można zwiedzić Zamek Bledzki, wysepkę z Kościołem, wejść na Ojstrice oraz Małą Osojnice. Na parterze tego obiektu mieści się restauracja, a właściwie pizzeria, gdzie są serwowane bardzo dobre pizze, którymi się zajadaliśmy, a także dania regionalne. Cena za pizze około 10-12 EUR. W tym regionie można zjeść również bardzo dobre kremówki :) i wypić dobre regionalne piwko (polecam ciemne Erdinger Dunkel ;)”

• Nature Hotel Lukanc Ocena: 9,6

„Przepięknie położony obiekt około 1,5 km od Bled. Bardzo cicho, czysto i przyjaźnie, z dala od zgiełku i turystów. Spacer do Bled to niesamowita przyjemność. Tutaj naprawdę można wypocząć. Personel bardzo miły i pomocny, przepyszne jedzenie. Bardzo polecam, to zdecydowanie lepsze miejsce niż obiekty w centrum Bled.”

• Camping Garden Park Ocena: 9,2

„Przepiękne i wyjątkowe miejsce. Super klimat. Totalnie nowe doświadczenie.”

• Jazz Hostel Bled Ocena: 10,0

„Bardzo życzliwa obsługa. Domowa atmosfera. Możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.”

• Hotel Alpina Ocena: 8,3

„SUPER ŚNIADANIE, PIĘKNE WIDOKI”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Gorenjska