Gorenjska Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Life Hostel Slovenia Ocena: 10,0

„Profesjonalna obsługa, dobre wyposażenie hostelu do samodzielnej egzystencji, fajny obiekt i miejsce do wypadów na całą Slovenię, tuż obok piękna Starówko a w okół szczyty Alp.”

• „Wystrój wnętrz.”

• Jazz Hostel Bled Ocena: 10,0

„Jani - Właściciel - świetnie rozumie potrzeby turystów. Oferuje pełną informację o okolicy, a śniadania - urozmaicone i obfite. Pokój - w nowej części hostelu - urządzony dość skromnie ale ze smakiem. Dostępna w pełni wyposażona kuchnia. Hostel położony troszkę na uboczu - przez to cicho i dostępne miejsce do parkowania - jednocześnie do jeziora ok. 5 min. pieszo.”

• Soba Romana Ocena: 10,0

„Bardzo nam się podobało u Romany i jej rodziny. Początkowo myśleliśmy że to pensjonat, ale okazało się, że to dodatkowe pokoje w domu gospodarzy. Zostaliśmy bardzo mile przywitani, nawet pies nas polubił :D :)))) Mogliśmy korzystać z tarasu jak i jabłek z ogrodu. Romana codziennie przygotowywała dla nas śniadania. Można było dowiedzieć się co zwiedzić oraz o kulturze Słowenii. Romana pomogła nam ze znalezieniem lekarza dla męża. Pokój i łazienka bardzo czyste. Łazienka nowocześnie wykonana. W wielkiej garderobie mogliśmy zostawić swoje bagaże. Nie zapomnimy codziennych śniadań z widokiem na szczyt Tiglavu oraz koni na łące :) Dziękujemy!! Hvala!”

• „Dobra lokalizacja, przyzwoite warunki, możliwość korzystania z basenu w cenie, dobra kuchnia, miła obsługa.”

• Hostel Mama Minka Ocena: 7,9

„Pyszne śniadania i domowy, ręcznie robiony jogurt to poezja. Bardzo miła obsługa. Czuliśmy się jak w domu :) Klimat schroniska młodzieżowego, ale bardzo przyjazny :)”

• Hostel Lukna Ocena: 10,0

„Spójny i sympatyczny wystrój wprowadzający w atmosferę górską. Dobrze wyposażona kuchnia, będąca fajnym miejscem spotkań mieszkańców i przygotowywania posiłków. Pokój 2 osobowy, w którym mieszkałam czysty, średnich rozmiarów, ale 2 osoby mieszczą się swobodnie. Bardzo udany pobyt.”

• Hotel Alpina Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja ładny widok na wioskę i góry, czysto. Dobre obfite śniadanie.”

• Nature Hotel Lukanc Ocena: 9,2

„Cicho na uboczu, dbałość o estetykę obiektu. Miła i pomocna obsługa. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Piękny widok na góry (pokój z balkonem). Parking dostępny.”

• „Troska o środowisko, przyjazne wnetrza, rysunki dzieci na ścianach jadalni, szybka miła obsluga, lokalizacja, smaczne sniadania. Mozliwość korzystania z basenu i strefy SPA w sąsiednim budynku.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Gorenjska

na podstawie 41 458 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com