Gorenjska Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Miły personel, dobra lokalizacja w centrum miasta, darmowy parking 5 minut od hostelu”

• Hotel garni Paleta Ocena: 10,0

„Bardzo miły właściciel, ładny budynek (wyremontowana, kilkusetletnia kamienica), tuż nad przepływającą przez miasto rzeką (choć nie wszystkie okna wychodzą na rzekę; okna naszego pokoju akurat nie wychodziły), na obrzeżach pięknej Starówki. Samo miasto z klimatem.”

• Apartments Ukanc Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja. Z tego miejsca jest blisko do kolejki, która kursuje na górę Vogel (20 EUR w obie strony) jak i do przystani, z której odpływa statek w rejs po jeziorze Bohinj (9,5 EUR w obie strony). Okolica bardzo ładna. Piękne widoki (teren Parku Narodowego). Nie można się tam nudzić. Dużo szlaków turystycznych np. do Wodospadu Savica. Około 40 km. do miejscowości Bled, w której można zwiedzić Zamek Bledzki, wysepkę z Kościołem, wejść na Ojstrice oraz Małą Osojnice. Na parterze tego obiektu mieści się restauracja, a właściwie pizzeria, gdzie są serwowane bardzo dobre pizze, którymi się zajadaliśmy, a także dania regionalne. Cena za pizze około 10-12 EUR. W tym regionie można zjeść również bardzo dobre kremówki :) i wypić dobre regionalne piwko (polecam ciemne Erdinger Dunkel ;)”

• Nature Hotel Lukanc Ocena: 9,6

„Przepięknie położony obiekt około 1,5 km od Bled. Bardzo cicho, czysto i przyjaźnie, z dala od zgiełku i turystów. Spacer do Bled to niesamowita przyjemność. Tutaj naprawdę można wypocząć. Personel bardzo miły i pomocny, przepyszne jedzenie. Bardzo polecam, to zdecydowanie lepsze miejsce niż obiekty w centrum Bled.”

• Camping Garden Park Ocena: 9,2

„Przepiękne i wyjątkowe miejsce. Super klimat. Totalnie nowe doświadczenie.”

• Jazz Hostel Bled Ocena: 10,0

„Bardzo życzliwa obsługa. Domowa atmosfera. Możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.”

• Hotel Alpina Ocena: 8,3

„SUPER ŚNIADANIE, PIĘKNE WIDOKI”

• 1A Adventure Hostel Ocena: 10,0

„fajna obsługa, rewelacyjna lokalizacja (daleko od centrum Bledu do którego jest jednak sporo autobusów, za to bardzo blisko stacji kolejowej Lesce-Bled) i super ogródek na wypicie piwka”

• Hotel Bohinj Ocena: 7,5

„Naprawdę dobre śniadanie , duży wybór”

• Hotel Miklic Ocena: 10,0

„Jeden z najlepszych hoteli w jakim mieliśmy okazję przebywać. Położony u podnóża szczytu Vitranc. Sam widok zapierał dech w piersiach, a podziwiany w cudownym towarzystwie przy lampce "domowego" wina był cudownym przeżyciem. Pokoje przepiękne, komfortowe, łazienka duża, z wygodnym prysznicem, podstawowymi kosmetykami i suszarką na wyposażeniu. Obsługo hotelu na 6+ (w skali do 6). Zwłaszcza p. Duszko, którego pasją jest praca w tym hotelu co dało się odczuć i p. Slavko - właściciel. Jedzenie - kolacja jak i śniadanie fenomenalne. Świeże, różnorodne, zaskakujące. Wygodny parking. To jedno z tych miejsc do których warto wrócić. Wielkie dzięki dla całej obsługi hotelu za serdeczne przyjęcie !”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gorenjska

na podstawie 29 281 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com