Przełom Verdon Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, spokojnie, miła obsługa, Domek zaopatrzony we wszystko co potrzebne. Plus klima 🙂 Polecam ”

• „Dobra lokalizacja i uprzejmy personel”

• „Świetna lokalizacja. Miła obsługa. Czystość.”

• Camping les Lavandes Ocena: 10,0

„Pełna swoboda, samodzielność w domku. Widok z tarasu. Wyposażenie kuchni. Doskonały punkt wypadowy do kanionu Verdon.”

• Les lavandines Ocena: 10,0

„wszystko było wspaniałe”

• Destination Ailleurs Ocena: 10,0

„Nietuzinkowy nocleg w przecudnej okolicy”

• „Bardzo dobre śniadanie.”

• Chez Julie & Hamou Ocena: 9,2

„Ugoszczono nas na tarasie wspaniałym śniadaniem, z regionalnymi produktami, w tym serami, co jest nietypowe dla śniadania francuskiego. Przytulny pokój, bardzo wygodne łóżko, łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych, bardzo gościnne przyjęcie i zainteresowanie gospodarzy.”

• „widok, lokalizacja, standard domku (bungalowy), przyjaźni gospodarze, podgrzewany basen, miasteczko Castellane w pobliżu, spływy po Vedron”

• Les Cavalets Ocena: 8,3

„Super miejsce , stylowe, dwie gwazdki ( taki ma hotel przyznany status) to za mało , ja daje trzy plus. Obsługa super, pokoje, łazienki czyste. Cena adekwatna do poziomu. Jedyny minus to taki że tylko samochodem można sie tam dostać. Polecam”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Przełom Verdon

na podstawie 2 524 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com