Goriska and Karst Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sobe Bača Ocena: 9,6

„Gospodarze bardzo pomocni i pozystywnie nastawieni do gości.”

• Apartment Smast Ocena: 9,6

„Spaliśmy tylko jedną noc- przedłużyliśmy o dzień pobyt w Słowenii, lokal pachnący nowością z zewnątrz Jeszce niewielkie rzeczy do wykończenia ale nie utrudniające pobytu, Lokal zawiera wszystko co potrzebne by spędzić miło czas”

• „Hotel wygodny, idealny na 1 noc - zlokalizowany przy samej jaskini Postojna.”

• N'Lesini Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemne miejsce, spokój, piękne położenie, zieleń, widoki. Domowa atmosfera, pomocny i życzliwy personel. Śniadanie w cenie pokoju i możliwość zamówienia wieczornego posiłku - wszystko pyszne ! W promieniu kilku - kilkunastu km liczne atrakcje turystyczne, np.Postojna, Rakov Skocjan i wiele innych.”

• Apartma Titka Bovec Ocena: 7,1

„W centrum miejscowości, dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Dobrze wyposażona kuchnia. Apartament z potencjałem, ale wymaga remontu.”

• Hotel Mangart Ocena: 9,6

„Bogate śniadanie, czysto, wygodne łóżko, ładnie widoki z balkonu.”

• „Miejsce bardzo dobre, jako baza wypadowa do Jaskini oraz zamku. Domki czyste, aczkolwiek swoje lata już mają. Na stanie domku lodówka. Śniadanie można wykupić za dodatkową opłatą. Parking bezpłatny, można zaparkować blisko domku.”

• Hotel Malovec Ocena: 10,0

„Obiekt po remoncie,duży parking,śniadanie ok.”

• Hotel Center Ocena: 8,3

„Extra wygodne łóżka + Hotel z 1890r - niezapomniany klimat+ extra czyste pokoje i łazienki - Hotel po remoncie. Personel bardzo pomocny.”

• Thirsty River Ocena: 7,5

„Świetna obsługa, doskonała piwiarnia. Widok z okna pozwalający.”

24 Najlepszych Hoteli w regionie Goriska and Karst