Goriska and Karst Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo czysty i duży pokój, pełne wyposażenie aneksu kuchennego. Kwatery mają własne miejsca parkingowe, budynek jest w odległości Ok 100m od centrum miejscowości. Możliwość zostawienia roweru bądź innego sprzętu w garażu. Pozdrawiam Gospodynię, która powitała nas lampką wina!”

• Hotel Malovec Ocena: 10,0

„Obiekt po remoncie,duży parking,śniadanie ok.”

• Hotel Center Ocena: 8,3

„Extra wygodne łóżka + Hotel z 1890r - niezapomniany klimat+ extra czyste pokoje i łazienki - Hotel po remoncie. Personel bardzo pomocny.”

• Thirsty River Ocena: 7,5

„Świetna obsługa, doskonała piwiarnia. Widok z okna pozwalający.”

• Guesthouse Sanabor Ocena: 10,0

„Wspaniali gospodarze.Po przyjeździe gospodyni poczęstowała nas super nalewką i spędziła z nami długi czas opowiadając o rodzinie ,tradycjach i Słowenii. Super apartamenty.Byliśmy grupą 19 osób z dziećmi .Wygodne łóżka .Bardzo dobre śniadanie ,bogate w smaki i różnorodność .Każdy znalazł coś dla siebie.Zwiedziliśmy jaskinię Postojna bardzo urokliwa- polecam.6+ dla gospodarzy. Pozdrawiamy Beata”

• „Bardzo przyjemne miejsce, można posiedzieć wieczorem w ogródku, dobre jedzenie, bardzo blisko Jaskini Skocjańskiej!”

• Hotel Alp Ocena: 9,6

„Jajecznica na śniadaniu. Bufet, spory wybór jedzenia. Hotel w samym centrum. Tuż obok marketu. Widok na góry z pokoju. Polecamy wybrać się na rafting lub canyoning- z tego słynie miasto.”

• Hotel Kras Ocena: 7,1

„LOKALIZACJA JAK I SAM HOTEL TO OK.”

• „Super śniadanie.”

• „lokalizacja, stosunek jakosci do ceny”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Goriska and Karst

na podstawie 15 245 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com