Gorski kotar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• FILUTE Ocena: 10

„Piękne miejsce ! Cisza spokój natura,przemili gospodarze bardzo pomocni kontakt 24/7h blisko sklepy i restauracje”

• „Przestrzeń mieszkalna 120 m² okolica śliczna. Uczynni i mili gospodarze zaprosili nas na wesele u sąsiadów mega atrakcja. Pomoc w planowaniu wycieczki po okolicy.”

• „Wyposażenie, czystość i przytulne wnętrze.”

• Apartman Rozmari Ocena: 10

„Bardzo wygodna kwatera w super spokojnym miejscu. Piękny taras w sielskim otoczeniu. To był tylko jednodniowy przystanek w podróży ale właściciel zadbał żeby w lodówce czekało na nas zimne piwo i napoje. Chętnie kiedyś wrócimy.”

• VILLA FUŽINE Ocena: 10

„Piękny widok z okna i bardzo przyjemne miasteczko. Obiekt odpowiedni dla ludzi lubiących góry i optymalne temperatury, które sa o kilka stopni niższe niż na wybrzeżu.”

• „Wakacje życia! Rewelacyjna lokalizacja. Blisko miasteczka i drogi Rijeka - Zagreb. Dużo miejsca. Pyszna kawa. 20 minut do morza. Mili sąsiedzi. Super kontakt z hostem. Polecam wszystkim.”

• FoRest Ocena: 8

„Piękne otoczenie gęstego lasu i cisza”

• Apartmani LU&LO Ocena: 10

„Wszystko ok, piękny apartament. Przyjechałem po czasie. Właściciel zaczekał.”

• Gogo Ocena: 10

„Przerosło moje oczekiwania. Naprawdę miejscówka godna polecenia a miła Pani bardzo miła.”

• Gogo Ocena: 10

„Czysty, w pełni wyposażony, ulokowany w spokojnym miejscu apartament. Sypialnia przestronna, łazienka w pełni i funkcjonalnie wyposażona.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gorski kotar

na podstawie 8 585 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com