Góry Świętokrzyskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Starachowice Ocena: 7,9

„Milo,sympatycznie,schludnie,cicho i komfortowo”

• „Perfekcyjny jak zawsze. Jestem stałym gościem. Top 3 hoteli w Pl bez podziału na *. Dziękuję.”

• Park Hostel Ocena: 7,9

„Dobry kontakt. czysty pokój, dostępne suszarka i czajnik, wygodny parking.”

• Qubus Hotel Kielce Ocena: 7,5

„Hotel typowo biznesowy, umieszczony w dogodnym punkcie miasta, w poblizu wiele sklepow. Mila obsluga. Bardzo dobre sniadanie :)”

• Arkadia Ocena: 7,5

„Można powiedzieć, ze to nowy hotel. Domyślam się, ze właściciel kupił blok i zrobił sobie z niego hotel. Gdyby nie niewielkie uszkodzenia na ścianie i słabe przejście między płytkami a podłogą powiedziałbym, że nie odstaje od znacznie droższych hoteli. Śniadania nie oceniam, bo się na nie nie zdecydowałem.”

• Dworek Binkowski Ocena: 7,1

„sympatyczna obsługa, wygodny pokój, czysto”

• „Dobry dojazd , czysty pokój. Bardzo dobre śniadanie. Szybkie połączenie WiFi. Uprzejma obsługa. Dobry wybór na 1 noc dla podróżujących .”

• „nic mi sie nie podobalo ,niesamowity hałas okna wychodzace na ruchliwa ulice,brak rzetelnej informacji za taka cene nie było sniadania w cenie choć zamawiając czytałam ze jest,paring platny bez wcześniejszej informacji.....ogolnie kiepsko nie polecam”

• Hotel Binkowski Ocena: 10,0

„Polecam w 100%. Czyste, przestronne i komfortowe pokoje, śniadanie rewelacyjne, sporo dań i składników, fajne centrum spa. Na pewno kiedyś jeszcze tutaj powrócę! Zdecydowanie polecam!”

• Hotel Bristol Ocena: 7,9

„Świetna lokalizacja w ścisłym centrum miasta z własnym parkingiem.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Góry Świętokrzyskie

na podstawie 5 350 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com