2. Malta - hodnotenia hotelov
  3. Malta - hodnotenia hotelov
Gozo Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• San Pawl B&b farmhouse Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky výborné, bonus bola kávička od starostlivého majiteľa. Večerný výhľad z terasy a strechy. Príjemné vybavenie penziónu, aj umelecké kúsky.“

• Maria Townhouse Heart of Victoria B&B Priemerné hodnotenie: 9

„Príjemné ubytovanie v starej budove, ktoré dodáva pobytu svoje čaro. Veľmi ochotní majitelia a chutné raňajky na izbu.“

• Viewpoint Boutique Living Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúca hostiteľka, ktorá nám poradila skvelé miesta na Goze aj Malte, fantastické raňajky a milý personál. Môžeme len odporučiť. Lokalita je skvelá, všade sa dostanete rýchlo.“

• „Pekné a tiché prostredie v kľudnej uličke blízko kostola. Deti si užili vonkajší bazén. Personál bol milý a ochotný. K dispozícii práčka, čo bolo skvelé vzhľadom na to, že sme cestovali len s príručnou batožinou. Ubytovanie sa nachádza 10 min chôze od autobusovej zastávky. V blízkosti sa nachádza Fontana cottage, kde sme nakúpili darčeky od lokálnych výrobcov. Cena ubytovania bola tiež dobrá.“

• Ta Ildis B&B Priemerné hodnotenie: 8

„+ dobrá cena + tichá lokalita + veľmi milý a ústretový majiteľ! + bazén + chladnička na chodbe + klimatizácia na izbe funguje + v blízkosti obchod s potravinami“

• San Pawl B&b farmhouse Priemerné hodnotenie: 10

„Massimo je úžasný hostiteľ, pripravil fantastické raňajky, odporučil nám zaujímavé miesta na Gozo. Je veľmi príjemný človek.“

• Ta Pinu Guesthouse Priemerné hodnotenie: 9

„Vnútorné priestory niekoľko storočí starého domu boli krásne. Tiché prostredie, ale to bolo aj vzhľadom k tomu, že sme boli takmer jediní hostia, pri plnom stave obsadenosti to už asi také komfortné nie je. Veľká vírivka v podzemí domu bola bonusom po celodennom spoznávaní ostrova. Veľmi priateľská a srdečná majiteľka domu, ktorá nám bola vždy k dispozícii.“

• Maria Rosa Suites Priemerné hodnotenie: 10

„Na skok od krásnych večerných uliciek, a miestnych reštaurácii. Veľmi priateľský hostiteľ, všetko bolo v pravý čas...“

• Ajuga Luxury Boutique B&B Priemerné hodnotenie: 10

„raňaky pripravovala osobne domáca pani, boli bohaté , veľmi chutné , čo sme nezjedli, vedeli sme si zabaliť a uvítali počas dňa napríklad na pláži , alebo v rámci nášho programu na ostrove, naša izba bola presne tá, ktorú sme si vybrali, veľmi príjemné ubytovanie s veľkou kúpeľnou , pohodlnou posteľou , malý balkónik s výhľadom na vzdialené more, ale to sme vedeli, malá pláž vzdialená peši cca 30 minút s prekrásnym skalnatým pobrežím. Ešte chceme oceniť ochotu domácej pani, ktorá nás v deň odchodu odviezla do prístavu. Náš pobyt bol krátky, žiaľ počasie sa aj trochu poikazilo, napriek tomu to hodnotíme ako výborný výber krátkej dovolenky na ostrove Gozo.“

• Georges Boutique Living Priemerné hodnotenie: 10

„Absolútne top! Najkrajšie ubytovanie na Malte, aké sma mali. Krásny interiér, ticho, čisto, výborne raňajky a milé usmievavé panie.“

30 Najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v regióne Gozo

podľa 25 882 hodnotení Bed&Breakfasts a penziónov na Booking.com