Granada Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobrze usytuowany. Miły i pomocny personel. Czysto.”

• Hotel El Maltese Ocena: 7,5

„Położenie, wystrój, personel bardzo pomocny i mily”

• „Stosunkowo niedaleko do Centrum Granady. No i do Muzeum czekolady bardzo blisko. Można było zamienić galo pinto (ryż z czerwoną fasolą) na ziemniaki, owoce lub jeszcze coś innego podczas śniadania. Recepcjonistka była w stanie zamówić nam busa na dojazd do lotniska w Managui. Ten drugi, normalny już pokój był O.K. oprócz tylko zimnej wody nawet w prysznicu. Nie było drugiego kurka do ciepłej wody.”

• „dobre sniadanie”

• „dobre śniadanie, klimatyzacja w pokoju, czysta łazienka i wygodne łóżko. Wszystko ok”

• Toritos Ocena: 9,2

„Hotel w samym centrum Granady. Przy głównej ulicy z restauracjami, barami i sklepami. Pokój może nie za duży i bez szczególnych udogodnień. Pośrodku hotelu jest ładny ogród z miejscami do wypoczynku. Właściciel bardzo miły. Śniadanie serwowane rano (jajecznica, tosty) bardzo smaczne. Polecam.”

• Casa NEQUECHERI Ocena: 10,0

„Przemiły gospodarz,pyszne śniadanie i przede wszystkim bardzo czysto:)Polecam!”

• „Hotel położony blisko wszystkiego, miła obsługa, duże wygodne łóżko.”

• Hostal Hamakas Ocena: 10,0

„hotelik utrzymany w klimacie miasta Granada,na spokojnej ulicy w centrum.Przepiękne patio w którym chętnie spędza się czas.Personel pomocny”

• „Pomoc personelu w wycieczkach i iezbednych uslugach”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Granada Region

na podstawie 109 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com