Grand Targhee Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Dosyć wygodny pokój, akceptowalne śniadania, miła obsługa. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, gdy pokojówka puka do drzwi i pyta czy dobrze posprzątano. Duży puls, zwłaszcza, że sprzątano dobrze.”

• Miller Park Lodge Ocena: 7,9

„Jak na krótki pobyt to ok Jackson to bardzo ładne miasteczko blisko centrum ”

• „Wspaniała obsługa. Pan z recepcji był tak miły, że nawet podwiózł nas do restauracji, którą polecił - z dziczyzną. Nawiasem mówiąc, czegoś tak dobrego w życiu nie jadłem. Drogo, ale pytajcie o nią. Poza tym mieścina Jackson Hole jest bardzo ładna.”

• „Cudowne domki, gdzie po wyczerpującym dniu można zrelaksować się na tarasie przed domkiem, rozpalić grilla i odpoczywać, ale zastrzegam że byliśmy przed sezonem nie wiem czy w sezonie jak wszyscy wyjdą przed domki palić grille jest równie miło i spokojnie :-) bardzo dobra meta wypadowa do Grand Teton NP, kuchnia wyposażona w toster, ekspres do kawy, patelnię i jeden garnek, kuchenkę elektryczną dwupalnikową co pozwoliło nam na przygotowanie sobie na miejscu pysznej kolacji, do tego sztućce kubki i talerze. W oddaleniu do głównej drogi, blisko miasteczka i sklepów.”

• Flat Creek Inn Ocena: 8,3

„Lokalizacja, widok na góry, wygodne łóżka”

• Mountain Modern Motel Ocena: 10,0

„Lokalizacja motelu doskonała, tzn. w centrum uroczej miejscowości Jackson. Nowocześnie urządzone, nowe pokoje. Piękne lobby, w którym można kupić dobre "europejskie" espresso.”

• „Typowy motel. Wszystko, co potrzeba by przespać noc i ruszyć w dalszą drogę. Przekąski, snacki i podstawowe napoje w cenie.”

• Snow King Resort Ocena: 8,3

„Bardzo ładny pokój jednak zbyt drogi.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Grand Targhee

na podstawie 263 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com