Gryzonia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Terminus Ocena: 8,3

„Bardzo mily i pomocny personel. Znakomite jedzenie w restauracji hotelowej.”

• „Łóżka świetne, widoki znakomite. Bardzo dobrze utrzymany basen.”

• VIVA Hostel Ocena: 7,1

„Trafiliśmy na ogromne święto więc dojazd do hostelu był bardzo utrudniony. Sale są ogromne. Jak na tak wielką imprezę praktycznie za ścianą i na dole - bo tam znajduje się bar z głośną muzyką nie było tak źle. Ludzie spoko, nikt w nocy nie hałasował. Łazienki bardzo czyste. Tylko jak to Szwajcaria - potwornie droga. Z jedno łóżko w hostelu płaci się więcej niż za całe apartamenty w innych krajach.”

• Grischalodge-Post Ocena: 7,9

„Ogromny plus to przede wszystkim obsługa. Słowak Peter bardzo pomocny, uśmiechnięty, wytłumaczył wszystko w szczegółach. Szybkie zameldowanie i wymeldowanie. Dbał o detale a wydawało się, że większość część dnia był sam zarówno na recepcji jak, na kuchni i w barze. Pyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw i duże ilości. Całodobowo czynny express do kawy, czekolady itp. Szybka winda (mieliśmy pokój na 3 piętrze). Super widok na Alpy. Nocleg na wysokości 1500 m. n.p.m. Łazienka na zewnątrz, ale tylko do naszej dyspozycji (klucz).”

• Hotel Drei Könige Ocena: 10,0

„Znakomity hotel!Czuć historię.Personel przesympatyczny,pokój stylowy i nie przeszkadza brak łazienki-są za to 2 umywalki.Pyszne śniadanie,Doskonala lokalizacja.,Blisko do dworca kolejowego oraz starówki.Szkoda,że spędzilismy tam tylko 2 noce.Zdecydowanie polecam!”

• Soldanella Ocena: 8,3

„śniadanie dobre. pokój wygodny”

• „dobre śniadanie, pokój lepszy niż w ofercie (gest hotelu), bardzo sympatyczny personel, dogodny parking”

• Hotel Hirschen Ocena: 7,5

„Pokój skromny, ale wygodny, Na miejscu restauracja - smaczne posiłki. Polecam.”

• „- doskonała lokalizacja, blisko do jeziora, centrum miasta, przełęczy górskich oraz lodowca, - bardzo sympatyczna i pomocna obsługa hotelu, - duży wybór posiłków na śniadaniu, - doskonała łazienka, duża wanna z widokiem na miasto, - czystość w obiekcie, - hotel znajduje się w historycznym budynku, wnętrza w stylu pałacowym.”

• Hotel Post Ocena: 10,0

„Obfite i smaczne śniadanie, miła obsługa, świetna lokalizacja”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gryzonia