Great Ocean Road Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Port O' Call Motel Ocena: 10,0

„Bardzo mili właściciele.Czysty i przestronny apartament rodzinny. Wyposażony we wszystko co potrzebne: czajnik, mikrofala, kawa, herbata itp. Telewizor i dobrze działające WiFi - bezpłatne. Dobra opcja do przenocowania w trakcie przejazdu Great Ocean Road. Do 12 Apostołów- 10 minut autem.”

• „Fajna miejscówka na przejazd Great Ocean Road. Fajny klimat, ciekawi ludzie. Czysto i przyjemnie.”

• „Świetna lokalizacja, bardzo czystko, bardzo mili i życzliwi właściciele, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, swobodna atmosfera, doskonały punkt wypadowy do lokalnych atrakcji w promieniu do 50 km- 12 apostołów, dziko żyjące kangury 15 min spaceru od hotelu (wystarczy zapytać właścicieli a wskażą miejsce, codziennie o poranku i zmroku można je obserwować), setki papug żyjących stadach, las deszczowy, koale. Hotel skromny raczej dla miłośników natury niż luksusu. Sniadanie w cenie tosty, kawa, herbata.”

• „Wspaniali właściciele obiektu, bardzo gościnni i mili. Czyste pokoje i łazienka. Czysta pościel. W pokojach było ciepło (jest też zainstalowane chłodzenie) i elektryczne koce. Dogodny parking. Dobra lokalizacja blisko centrum. Przystepna cena.”

• „Swietne miejsce na zakonczenie great ocean road Wanna z hydromasazem w pokoju Na zewnatrz basen Wielki parking Szybkie wifi”

• „Duża łazienka.”

• „mikroskopijny pokój ale czysty i dający intymność w drogim Amsterdamie jak najbardziej do skorzystania.”

• Motel Warrnambool Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja i ogólne wyposażenie pokoju. Bardzo czysto i dużo miejsca w pokoju. Świetne łóżko. Parking przed wejściem .”

• „Motel położony przy głównej drodze przy wjeździe do Warrnambool. Pokój bez zastrzeżeń, łóżka wygodne, łazienka też w porządku. Nawet Wi-Fi przyzwoite, co nie jest często spotykane w Aussie.”

• „Hotel znajduje się nad barem. Lokalizacja jest doskonała, w samym centrum Apollo Bay. Pierwsze wrażenie było niezłe. Niestety nie jestem w stanie ocenić hotelu, ponieważ okazało się, że hotel nie ma naszej rezerwacji. Po interwencji w Booking przez managera hotelu znalazło się miejsce w innym hotelu, oddalonym o kilkaset metrów Best Western Motel, gdzie nie musieliśmy nic dopłacać, a standard otrzymaliśmy o niebo wyższy.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Great Ocean Road

na podstawie 24 262 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com