Greater Antilles Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Smaczne jedzenie, duże urozmaicenie jeżeli chodzi o kuchnie i bary, dużo zdrowego jedzenia 🍉🍎🍊🍋🍓🥝🥦”

• „Super lokalizacja, baseny, jedzenie dobre, głodnemu nie da się chodzić, teren jest piękny, a zwierzęta w ogrodzie stanowią super widok. Obsługa była bardzo pomocna i miła. Na początku przeraża wielkość, ale okazuje się być blisko wszędzie, no i jeżdżące meleksy są ułatwiające życie. ”

• „Ładna architektura, dobry dostęp do plaży, duzo basenów, ciekawy ogród. Generalnie zadbana flora. Blisko plaży! W zasadzie na plaży.”

• „Wybraliśmy Majestic Colonial hotel z opcja Club na nasza podróż poślubna dzięki opinią znalezionym na rożnych portalach i zamieszczonych zdjęciach/filmikach :) To był strzał w 10! Nie mogliśmy sobie wyobrazic lepszego miejsca na tak wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu. Hotel przepiękny ze wszystkim co wskazuje na 5* - zasłużenie i nie znaleźliśmy niczego co mógłby by sugerować niedosięganie do tego poziomu. W hotelu kilka różnorodnych restauracji - do wybory do koloru, każdy znajdzie cos dla siebie, wszystko pysze i różnorodne -dodatkowo opcja Club umożliwiała nam korzystanie z VIP room - gdzie każdego dnia od śniadania po przekąski aż po późne kolacje była zastawiona w pełni włącznie z wszelkimi napojami, alkoholami itd. klimatyzowana i bardzo prywatna atmosfera, swietnie ze wybraliśmy tą opcje ;) Pokoje czyste, bardzo eleganckie niczego nam nie brakowało. Obsługa hotelu - przemiła, zarażała nas codziennie pozytywnym nastrojem, wielkim uśmiechem, podspiewywujac i tańcząc przy każdej możliwej okazji! :D Mieliśmy przydzielonego opiekuna ktory zajmował sie wszystkim czego potrzebowaliśmy. Każdego wieczoru, zabawy, gry typu jaka to melodia itp i występy na żywo - najlepsze naszym zdaniem Michael Jackson oraz Rock - wspaniałe odwzorowania, swietnie sie bawiliśmy!!! Dostęp do najlepiej usytuowanej plaży w Punta Cana, przepiękna w sąsiedztwie z Hard Rock hotel wiec to powinno mowić samo za siebie ;) leżaki i łóżka na plaży wszystko do dyspozycji ;) czysto i schludnie, zespół ludzi codziennie o wszystko skrzętnie dbał :) Jedyne ostrzeżenie - nie kupujcie wycieczek z domków na plaży!!! Jakość tego wszystkiego poniżej wszelkich norm, byliśmy tragicznie traktowani! Wycieczka na Saone - strata czasu i pieniędzy, nie ma tam nic szczególnego ani wartego zobaczenia, bardzo żałowaliśmy. Jeśli chcecie skorzystać z jakichkolwiek atrakcji/ wycieczek kupujcie tylko w lobby w hotelu!!!”

• „Świetny kontakt z obiektem”

• „Miła obsługa, bardzo dobre śniadanie, czysto w pokojach, piękny ogród i basen.”

• „Wart swojej ceny naprawdę wart 5 gwiazdek czysciutko za darmo restauracje all carte po wcześniejszym umówieniu uważajcie tylko na zamówienie wina lub sake bo to jest za dopłatą .Bary otwarte 24h za darmo wszystkie trunki z całego świata.Hotel podzielony nawet strefa tylko dla dorosłych .Obsługa nie wymusza napiwków .Ale mozna dawać o t barmani pamiętają.Polecam ”

• „Blisko do centrum (El Conde), dobry zasięg WiFi w pokoju, w bliskiej okolicy dwa sklepy spożywcze.”

• „Jakoś do ceny jest dobra, byliśmy w dwóch pokojach, ten na parterze zdecydowanie lepszy od tego na piętrze. Właściciele całkiem sympatyczni.”

• Sharon Beach B&B Ocena: 6,2

„Nic szczegolnego, moze dobrze dzialajace wi-fi. Bliskosc publicznej plazy”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Greater Antilles