Wielki Londyn Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko centrum, blisko stacji metra, blisko stacji kolejowej. Czysta pościel, ciepło w pokoju. Dobry na weekendowy wyjazd. ”

• Home London Ocena: 4,6

„Likalizacja”

• Ramada London North Ocena: 10,0

„Bardzo czysto, wygodne łóżka, świetna lokalizacja. ”

• „Gorąco polecam. Lekko przestarzały wystrój pokoi rekompensuje cudowny widok z okna. Czysto, miło i smacznie. Lekkie zgrzyty były jedynie przy śniadaniu: kelnerzy maja problem z zapamiętaniem jaka herbatę sie zamówiło i zamiast zielonej dostaje sie rumiankowa, zamiast czterech dzbanków- trzy. Hotel spełnił nasze specjalne życzenie i naprawdę zrobiło mi sie miło gdy po wcześniejszym poinformowaniu o urodzinach męża, ktore przypadały akurat w terminie naszego pobytu w hotelu, otrzymaliśmy butelkę wina, czekoladki i zyczenia od menadżera obiektu. Bardzo miły gest. Ogólnie zdecydowanie polecam ten hotel ze względu na cudowne położenie, mila obsługę i niesamowite widoki!”

• „Jakość w stosunku do ceny ok. Blisko do centrum Stratford, miła obsługa, czysto.”

• „Nowoczesny hotel z wszystkimi udogodnieniami, bardzo dobre śniadania (w tym doskonała kawa na zamówienie wliczona w cenę śniadania), idealna lokalizacja. Personel absolutnie fantastyczny.”

• Rest Up Hostel Ocena: 6,7

„Dobry dojazd do głównych atrakcji.”

• Park Hotel Ocena: 8,3

„Hotel zlokalizowany w 4. strefie metra, ale dojazd jest w miarę w porządku (metro + autobus). Pokoje dość skromne i małe, ale czyste. Obfite i smaczne śniadanie (przynajmniej w niedzielę :). Ogólnie można polecić.”

• „sniadanie ok za dodatkową opłatą 10GBP ale wg mnie warto, lokalizacja ok, czystość ok”

• „Podobało mi się wszystko oprócz śniadań. Obsługa była miła. Fajnie, że można było zostawić bagaż po zdaniu pokoju. Pokój był czysty i codziennie sprzątany. Pokój miał regulowaną temperaturę. Miło zostałem zaskoczony tym, że otrzymałem dodatkowe łóżeczko dla maluszka bez dodatkowych opłat mimo, że tego się nie spodziewałem.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wielki Londyn

na podstawie 165 182 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com