Perth Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Brighton Ocena: 8,8

„Basen blisko pokoju. ”

• ibis Perth Ocena: 8,3

„Centrum miasta. Blisko stacji kolejowej. ”

• „basen odkryty.”

• „Bez zmian, wszystko ;) to mój chyba trzeci pobyt i następnym razem też się tu zatrzymam.”

• „Czysto, blisko basen, dobrze wyposażona kuchnia, miła administracja”

• „Bardzo duże i wygodne łóżko king size”

• „Śniadanie naprawdę doskonałe, choć za mało świeżych warzyw, jeżeli ktoś bilansuje swoją dietę. To nie ma pomidora, ogórka czy papyrki,ale jest dużo cukru nawet śledzie na słodko.”

• „Miły i pomocny personel - najważniejsze. Standardowe i darmowe śniadanie - tosty, dżem, płatki, mleko. Kawa i herbata - free. W miare blisko centrum (jak dla mnie) czy też stacja Perth (1,5 km) można śmiało iść na piechote. Przy obiekcie przystanek autobusowy. Parę kroków dalej McDonalds, kawiarenki. Przechowalnia bagażu - darmowa. Mimo tłumu było nawet cicho. Można spotkać ciekawych ludzi. Brak ręcznika. Łóżka nie zbyt czyste. Typowe miejsce backpakerskie. Ogólnie podobało mi się i chyba bym tam wrócił.”

• „Transport lotniskowy ok”

• „Fajna lokalizacja. Przestronna kuchnia i jadalnia. Mozliwosc gotowania wlasnych potraw dzieki udostepnianym za depozyt garnkom i naczyniom. Duzo miejsca na przechowywanie produktow. Czesc ludzi kupuje swoje garnki i naczynia w sklepie ale nie jest to konieczne. W naszym pokoju byla lodowka choc sa tez w kuchni. Przechowalnia bagazu.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Perth Region