Wyspy greckie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Oasis Hotel Ocena: 4,6

„Widok z okna”

• „Przesympatyczna właścicielka, fajne śniadanie no i widoki z tarasu. Obowiązkowo trzeba zjeść sałatkę z owocami morza i mule w Oti Kalo w samym porcie! ”

• Tinos Beach Hotel Ocena: 9,2

„Fajny hotel, obok hotelu sympatyczna knajpka , niedaleko mini sklep, sympatyczna plaża, plac zabaw i basen. Dodatkowo mieliśmy 2-u poziomowy apartament koło placu zabaw - rewelacyjny. ”

• Carisa Maleme Ocena: 10,0

„Nie wiem jak bardzo bym chciała, to nie mam się do czego przeczepić. Hotel położony jest w bardzo dobrej lokalizacji. Prywatna plaża. Cisza i spokój. Można naprawdę odpocząć. Pokoje w hotelu są cudowne. Super widok z balkonu. Łazienka z wanną. Codziennie jest sprzątane i wymieniane ręczniki. Obsługa przesympatyczna. Pani z recepcji bardzo pomocna. O co nie zapytasz, otrzymasz zawsze informacje na dany temat. Cena jest jak najbardziej adekwatna do tego, co tam jest i dostajesz. Śniadania idealne. Z hotelu blisko do restauracji i supermarketu. POLECAM WSZYSTKIM! 🏝☀️🏩 Best wishes to Ms. from reception! ❤️💋”

• „Wszystko było super.”

• Paliria Hotel Ocena: 6,7

„Świetna lokalizacja ”

• Ippokampos Hotel Ocena: 10,0

„swietny hotel za małe pieniadze, wspanialy ciagle usmiechniety wlasciciel!”

• La Mer Resort & Spa Ocena: 9,6

„Przemiły, ale nie uciążliwy personel. Piękna lokalizacja i klimatycznie zaaranżowane basen/bar/miejsce do plażowania. barman, który zadbał o dobrą atmosferę w czasie niepogody, gdy deszcz kapał nam na głowy”

• Amaryllis Hotel Ocena: 5,0

„Lokalizacja”

• Galaxias Studios Ocena: 10,0

„Hotel przewyższył moje oczekiwania, w pokoju były wszelakie udogodnienia tj. aneks kuchenny z wyposażeniem, klimatyzacja, telewizor, sporo mebli oraz miejsce do wypoczywania na balkonie. Panie z obsługi bardzo uprzejme i służące pomocą. Lokalizacja w centrum wyspy obok znakomitych restauracji. Gorąco polecam hotel Galaxias Studios.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wyspy greckie

na podstawie 472 983 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com