Granada Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Niesamowita cena jak na warunki. Blisko stacji PKS i przystanku 'metra',wiwc raz dwa można dojechać do centrum. Pokój w miarę duży, całkiem czysto, wygodna dość duża łazienka. Jak na tę cenę, to znakomity nocleg. No i darmowy parking, to rzadkość w całej Hiszpanii. ”

• Las Nieves Ocena: 8,3

„Parking daleko od hotelu”

• Hotel Albero Ocena: 10,0

„Obiekt spełnił nasze oczekiwania, lokalizacja biorąc pod uwagę fakt, że przyjechaliśmy samochodem, rewelacyjna, autobusem do Alhambry 5 minut, a do centrum 15 min - nie musieliśmy spędzać w korkach kolejnych dziesiątek minut. Gospodarz obiektu - bardzo pomocny - czuliśmy się prawie jak w domu.”

• Hotel Inglaterra Ocena: 9,6

„Fantastyczna lokalizacja hotelu w sercu miasta o 1 min drogi do Katedry. Mieliśmy przestronny narożny pokój z bardzo dużą i wygodną łazienką - super! Śniadania skromne, ale smaczne.”

• Hotel Alixares Ocena: 9,6

„Pyszne jedzenie, bardzo dobre śniadanie, bardzo dobre miejsce na zwiedzanie, duży komfort—pokoje ładne, basen, blisko miasta.”

• ECO Hostel Ocena: 9,6

„hostel położony w bardzo dobrej lokalizacji wysoki standard wygodne łóżko bardzo czysto”

• Carlos V Ocena: 7,5

„Położenie w centrum Granady ale spokojnie, wokół bardzo dużo lokali, blisko do zabytków, cisza i komfort za rozsądną cenę.”

• Hotel Saray Ocena: 9,6

„Hotel z pięknym holem wejściowym, parkingiem podziemnym (co jest potrzebne osobom zmotoryzowanym). Pokój był klimatyzowany, całkiem spory, czysty, przyjemnie urządzony. Lokalizacja hotelu jest w miarę dobra i z łatwością można na piechotę zwiedzać miasto.”

• „Bardzo klimatyczne i sympatyczne miejsce”

• „Bardzo dobre i urozmaicone śniadania. Położenie hotelu w centrum. Pomocna obsługa mówiąca dobrze po angielsku.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Granada Province

na podstawie 64 694 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com