Gressoney Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Valverde Ocena: 9,2

„Wyśmienite śniadanie oraz doskonała lokalizacja!”

• Hotel Valverde Ocena: 7,1

„- cicha okolica, z dala od centrum Gressoney-la-Trinite - parking obok hotelu - kompetentna obsługa”

• Ellex Hotel Ocena: 9,6

„Wspaniały hotel! Przemiła obsługa. Bufet śniadaniowy tak rozbudowany, że codziennie spędzaliśmy prawie godzinę na śniadaniu, żeby skosztować tych wszystkich wspaniałości. Kawa bez ograniczeń. Cudowna lokalizacja, z balkonów i tarasu od strony zachodniej (słonecznej) widok na Rothorn i Testa Grigia, ale od północnej (również z okna sali śniadaniowej) widać było Vincent Pyramide i Felik ze schroniskiem Quintino Sella (przez lornetkę). Popołudniami można wygrzewać się w słońcu delektując się tymi wspaniałymi widokami. Mimo bliskości ogromnego parkingu było cicho. Pokój gustownie urządzony, miał wszystko co trzeba, czysty - sprzątany codziennie. Parking pod hotelem. Blisko do wyciągów, blisko do restauracji. Wspaniale! W połowie pobytu przemiła Pani Recepcjonistka przekazała nam propozycję kierownictwa hotelu, abyśmy przenieśli się do większego apartamentu bez dopłat, o ile nam się spodoba. Spodobał się, więc się przenieśliśmy. Apartament jest świetny: oddzielna sypialnia, rozkładana sofa w salonie, ale hitem były okna w dachu (apartament jest na ostatnim piętrze) - z tego w salonie i w łazience widać było Vincent Pyramide. Dodatkowo obszerny balkon od strony zachodniej. Wyjeżdżaliśmy bardzo wcześnie - dostaliśmy kanapki, owoce i wodę na podróż, bez proszenia o to. Będziemy długo pamiętać nasz pobyt tutaj.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gressoney

na podstawie 1 177 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com