Grossglockner Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła, "schroniskowa" atmosfera. Hotel położony przy rwącej rzece, którą cały czas słychać. Dojazd bardzo dobry, parking przy hotelu. Śniadania w pełni wystarczające, świeże bułki. Czysto i spokojnie. ”

• Hotel Römerhof Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemne miejsce z sympatycznym personelem. Czyste i wygodne pokoje u podburza Alp. Wszystko w jaknajleprzym porządku. Polecam miejsce na jedną noc jak i na dłużej :)”

• Hotel Stadlwirt Ocena: 9,2

„Pokój przestronny. Łóżko wygodne. W pokoju czysto. Jedzenie różnorodne. Motocykl pod dachem.”

• Chalet Charlotte Ocena: 10,0

„Super kontakt z właścicielką, czysto, świetna piwnica z atrakcjami, najlepszy hotel w którym byliśmy pod względem stosunku jakości do ceny. Nic do zarzucenia!”

• „Sympatyczni ludzie z obsługi. Kapitalne położenie obiektu. Smaczne posiłki.”

• Hotel Goldried Ocena: 7,9

„Świetny basen i spa, bardzo miła obsługa, piękna okolica”

• „Nowy obiekt z dużym parkingiem, dobra lokalizacja. Godziny zameldowania możliwe do ustalenia indywidualnie wg potrzeb. Bardzo dobre śniadania. Polecam omleta z boczkiem i serem z gorącej płyty. Kucharz nawet "mówi" po polsku :-)”

• Lesacherhof Ocena: 8,8

„Śniadania smaczne i urozmaicone. Do Kals am Grosglockner 35 min piechotą. Okolica piękna”

• Haus Brunhilde Ocena: 8,3

„Dobre miejsce, aby zatrzymać się i odpocząć przed trasą do Großglockner. Śniadanko, kawka i w drogę!”

• Hotel Post Fusch Ocena: 10,0

„Mila obsluga, czysto i przyjemnie. Polecam!”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Grossglockner

na podstawie 6 236 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com