Grodno Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Old Bridge Ocena: 10,0

„Wszystko super na najwyższym poziomie , gospodarz przyjął nas o 23 wszystko pokazał , opowiedział jak najbardziej polecam ! Cena adekwatna do jakości i super lokalizacja”

• Kronon Park Hotel Ocena: 10,0

„Dbałość o każdy szczegóły, poczucie smaku, atmosfera miejsca.”

• Semashko Hotel Ocena: 9,6

„Łazienka powoli wymaga remontu. ”

• Crocus Hotel Ocena: 10,0

„Super Hostel, w środku bardzo nowocześnie, bardzo czysto, pomocny personel - dziewczyna załatwiła mi prywatny transport do Iwiwńca. Polecam bo warto tu się zatrzymać. Polecam wizytę turystyczną na Białorusi. ”

• Prestige EuApartments Ocena: 10,0

„Czysto, przyjazny personel który zadbał prawie o wszystko poza tym że chyba nie zauważyli że gości jest 4 a nie 2. Poza tym w porządku. ”

• „Najbardziej wygodne lozko jakie mialem !”

• Dom in Koptevka Ocena: 9,6

„Łóżka wygodne, śniadanie wspaniałe, ale przede wszystkim gościnność gospodarzy wyróżnia ten obiekt. Polecam i już cieszę się na kolejny przyjazd do nich. Położenie domu pomiędzy cerkwią i kościołem zwieksza atrakcyjność obiektu.”

• Hotel Belarus Ocena: 7,1

„Klimat lat 70-tych. :) ...”

• Turist Ocena: 8,3

„Łatwy dojazd z Placu Sowieckiego autobusami 1 i 41 oraz trolejbusem 9. Blisko bazar i sklepy. Dla niektórych atrakcją może być postradziecki klimat hotelu. Język polski jest powszechnie rozumiany przez personel.”

• Volkovysk Motel Ocena: 8,8

„Panie z recepcji są niesamowite. Oprócz zadań recepcjonistki sprzątają, są kucharkami, kelnerkami, konserwatorami. Szacun i podziw.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Grodno Region

na podstawie 845 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com