Guanacaste Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Liberia Ocena: 6,7

„Śniadanie bardzo smaczne i pięnie podane. Dobry hotel na jedną noc”

• „Czyste wygodne łóżko. Dobra lokalizacja. Dobre śniadanie”

• „NA 2 NOCE OK.NA PLAŻE DOWOZILY MELEKSY(HOTEL POŁOZONY NA WZGÓRZU Z BALKONU ROZTACZAŁ SIE PIEKNY WIDOK NA OCEAN”

• „Fajny kameralny hotel ,5 min od plaży .Po drugiej stronie ulicy supermarket,pomocny personelPOLECAM”

• Mystica Ocena: 9,6

„Bardzo klimatyczne miejsce, rodzinne, idealne warunki do odpoczynku:) duzy nacisk na ekologie.”

• Mystica Ocena: 9,6

„Czyste komfortowe pokoje. Idealne miejsce do wyciszenia sie i relaksu.”

• Hotel Boyeros Ocena: 5,4

„Hotel na skraju Liberii z dobrym dojazdem na lotnisko (to atut). Taksówka kosztuje 20 USD. Śniadanie w zestawach (3 do wyboru). Obfite ale podstawowe. Jest wydawane od północy do rana, co przy wczesnych wylotach jest udogodnieniem.”

• Hotel Mar Rey Ocena: 6,2

„Dobra dostępność do plazy i restauracji.”

• Camping Aloha Ocena: 9,2

„wow,prawdziwy klimat campingu.W uszach cały czas brzmi piosenka ,,Adios amor,,Christiana Nodala, romantyczny widok na morze,wspomnienie przyjaznej rodziny kostorykańskiej,karaoke na plaży i zumba.To luksus z pokoju wychodzić prosto na plażę i hop do morza,Małżeństwo emerytów z Florydy mieszkało obok nas dłuższy czas,szczerze im zazdrościliśmy faktu,że nie ogranicza ich czas.”

• „Niesamowite miejsce!.Po raz pierwszy byłem w Kostaryce i odwiedziłem tam kilka różnych hoteli i hotelików,ale w takim miejscu nie byłem!.Przemiła atmosfera super obsługa oraz bliskość natury (to pyszne mango którego mają całe tony mniam:) ) stawia to miejsce w moim prywatnym rankingu na pierwszej pozycji. Na 100% jeszcze tam wrócę.!!.Szkoda tylko że mój pobyt był tak krótki! Pozdrowienia dla Jacka Marzeny i Franka!!”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Guanacaste

na podstawie 5 490 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com