Guipuzcoa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Santa Ana Ocena: 8,8

„Lokalizacja i miła obsługa ”

• „Wszystko ok”

• Hotel Elizalde Ocena: 6,7

„Cena”

• Hotel Imaz Ocena: 8,8

„Bardzo ciekawie położony hotel w urokliwym miasteczku. Nowoczesne sterowanie urządzeniami w pokoju. Bardzo życzliwy personel wychodzący naprzeciw gości.”

• „Świetna lokalizacja - blisko plaży, starego miasta, dworca autobusowego (10-15 min spacerem). Bardzo przyjazny i pomocny personel, pokój czysty i cichy.”

• „śniadania niezwykle smaczne a recepcja niezwykle uprzejma, shuttle bus perfekcyjny”

• Capitan Tximista Ocena: 8,3

„Należy zapytać obsługę o drogę do miasta "na skróty".”

• Sercotel Codina Ocena: 9,2

„Bardzo przyzwoity hotel tylko 250 metrów od Ondaretty. Przemiła obsługa i co najważniejsze Bardzo czysto !!!Pokoje bardzo wygodne. Jedyny chyba minusik to strasznie głośno zamykające się drzwi wejściowe do pokoju. I najgorzej wieczorem albo w nocy, stawiają na równe nogi .”

• Landagarre Ocena: 9,6

„Duży pokój z łazienką, bardzo wygodnym dużym łóżkiem i balkonem. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia. Pokój i łazienka są codziennie sprzątane. Widok na góry.”

• Casa Rural Ekoigoa Ocena: 9,2

„Fantastyczne miejsce. Mieliśmy apartament bardzo przestronny, doskonale wyposażony. Właścicielka przemiła, bardzo uprzejma i uczynna. Było czysto i wspaniale się tam czuliśmy. Cisza i spokój. Z pewnością można tu dobrze wypocząć Polecam wszystkim gorąco.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Guipuzcoa

na podstawie 17 241 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com