Florida Gulf Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Basen - mały ale czysty. Lokalizacja przy autostradzie.”

• The Inn On Third Ocena: 8,8

„Jeśli poszukujecie czegoś nowoczesnego ze szkła i stali to nie jest hotel dla was. Drewniane meble i podłoga noszące ślady użytkowania tworzą niesamowity klimat i cofają o kilkadziesiąt lat wstecz. Genialna i niesamowicie miła obsługa. Stylowe miejsce przy recepcji gdzie można usiąść, napić się kawy czy zimnego napoju a w pewnych godzinach również wina, przeczytać gazety, obejrzeć publikacje ze starymi zdjeciami. Trochę bardziej jak w intrygującym pensjonacie niż w ładnym ale zimnym hotelu. ”

• „Typowy amerykański motel Czyli standardowe wyposażenie”

• „Bardzo pomocny personel. Lokalizacja bardzo dobra. Moim zdaniem super miejsce - klimatyczne, spokojne, czyste i z basenem:) Byłam bardzo zadowolona z pobytu.”

• „Pokoje czyste, klimatyczne i pachnące. Śniadania amerykańskie czyli duże :) Lokalizacja dla mnie ok - ja traktowałam hotel jako bazę wypadową:) Jestem bardzo zadowolona z pobytu.”

• „Pokoje czyste i pachnące. Wszystko działało. Śniadanie obfite jak to amerykańskie śniadanie :) Obsługa miła. Klimatyzacja sprawna. Cena korzystna. Lokalizacja bardzo fajna. Parking bezpłatny na terenie hotelu.”

• „Łóżka bardzo wygodne, obsługa miła i pomocna, cena niska adekwatna do standardu to wszytskie pozytywy hotelu”

• „Fantastyczna obsługa, przestronne, dobrze wyposażone pokoje”

• „Bardzo przyjemne apartamenty. Plaża i okolica”

• „W pokoju nie było suszarki, ale dostaliśmy ja w recepcji Bardzo miła obsługa Obsługa przepraszała z 10 razy za opóźniony check inn Czysto i schludnie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Florida Gulf Coast

na podstawie 23 011 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com