Zatoka Ryska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonała lokalizacja! Przepyszna owsianka ”

• Kurshi Hotel & Spa Ocena: 10,0

„Bardzo przytulny hotel. Blisko do morza i pyszne śniadania. Polecam ”

• Vanaga Ligzda Ocena: 8,3

„Czystosc i polozenie”

• „Obiekt położony jest w lesie, nad rzeką, od plaży około 2 km.Piękny dom z ogromnym tarasem, na jakim toczyło się całe nasze życie.Duża wygodna kuchnia wyposażona we wszystko niezbędne do gotowania.Kuchenka mikrofalowa,oraz płyta czteropalnikowa na gaz, toster.W domku jest kominek,a w pobliskiej szopie zapas drewna.Możliwość wypożyczenia rowerów-3 szt na stanie.Gospodarz bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o zameldowanie.Przyjął nas o 2:00 w nocy. Na ogrodzonym terenie znajduje się boisko do siatkówki, hamak, miejsce na ognisko i grilla.Dwie furtki nad rzekę sprawiają, że w ułamek sekundy znajdujemy się w bajkowym lesie i nad rzeką.W większości okien znajdują się moskitiery.Jak na łotewskie klimaty standard wysoki.Z przyjemnością zjawimy się tam ponownie w przyszłym roku.”

• „Wifi działało świtnie, czysto, ręczniki wymieniane codziennie, dostępne kapcie, szlafrok. Sauna: parowa, fińska, czysto na SPA. Na SPA dostępne ręczniki. Polecam”

• „Bardzo miły gospodarz.”

• Pärnu Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Lokalizacja w centrum miasta, 2 minuty do dworca autobusowego, 15minut do plaży i basenu.”

• „Hotel i jego położenie SUPER. Był to nasz wyjazd z okazji 20-letniej rocznicy ślubu. Czuliśmy się dopieszczeni pod każdym względem. Widok z okna, plaża, leżaki - cudowne, wygodne. Muzyka, którą było wszędzie słychać bardzo przyjemnie umilała nasz pobyt. Bardzo miły personel, szczególnie Panie sprzątające, pomagające podczas śniadania.”

• Hostel Lõuna Ocena: 8,8

„Miejsce z ciekawym klimatem, stara kamienica, wysokie sufity, w środku dużo roślinności, a przede wszystkim jest czysto i budynek jest zadbany wizualnie. Łazienki nowoczesne, czyste.”

• Baltvilla Ocena: 9,2

„VERY good restaurant, with delicious dishes. Friendly and help full Staff. Doskonała restauracja, rewelacyjne jedzenie. Miła obsługa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Zatoka Ryska