Guria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Live Inn Ureki Ocena: 7,1

„Smaczne śniadanie dobra lokalizacja”

• Hotel National Ocena: 10,0

„Czysto, wszyscy mili. Zarowno starsza jak i nowsza czesc ma przyjemne pokoje”

• „Miły gospodarz, wyjechał po nas jak nie mogliśmy trafić do obiektu. Wieczorem super atmosfera. Dobre wino, gotowane kasztany i dużo dobrego humoru. Wszyscy się razem bawią. ”

• Central Hotel Ocena: 5,8

„Blisko morza. Uprzejma obsługa. ”

• Blue Star Ocena: 7,1

„Znalezienie obiektu graniczyło z cudem, informacja podana w ofercie ( brak numeru domu i nazwa ulicy, która jest taka sama dla wszystkich uliczek w Ureki oraz zmiana nazwy obiektu, o której nikt z okolicznych mieszkańców nie wiedział)naraził nas na prawie 1.5 godzinne poszukiwania. Właściciel obiektu wyjątkowo niesympatyczny i opryskliwy w odróżnieniu od miłej właścicielki. Usytuowanie dobre, blisko do plaży i centrum. Obiekt nastawiony przede wszystkim na lokalnych turystów przybywających rodzinnie własnymi samochodami.”

• Green House Ocena: 10,0

„Nowo budynek z nowymi pokojami, na dole jest wspólna kuchnia, ładna i bardzo dobrze wyposażona. Symatyczni i uczynni właściciele. Przywieźli i odwieźli nas na pociąg. :)”

• Gageta Hotel Ocena: 6,2

„Klimatyzowany pokój. Czysta łazienka. Stolik i krzesła przed pokojem.”

• „Hotel 100 m od plaży, cicho, spokojnie, rodzinnie. Bardzo miłe podejście do psów. Dobre śniadania, w restauracji można dobrze zjeść gruzińskie potrawy *(ale czhirtmy proponuję nie zamawiać - tego akurat nie umieją). Bardzo czysto.”

• Hotel Albatros Ocena: 9,6

„Na wyróżnienie zasługuje przyjazna i otwarta postawa personelu wobec gości hotelowych. Posiłki przygotowywane na miejscu - bardzo dobre. Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi.”

• Villa Ureki Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja 5 minut od plaży. Przemiła obsługa, właścicielka bardzo życzliwa pomocna. Bardzo polecam. Kuchnia smaczna”

11 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Guria

na podstawie 270 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Guria – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie