Gwynedd Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Bae Abermaw Hotel Ocena: 10,0

„Widoki pokój obsługa śniadanie 😀 ”

• The Grand Hotel Ocena: 8,8

„Stare klimaty, może nie tak jak ja ale stare - tak jak Grand Budapest Hotel.”

• Hotel Cymyran Ocena: 8,8

„Czysto, schludnie, łazienka z wanną i prysznicem, przyjemna okolica, bardzo łatwy dojazd do portu”

• Anglesey Arms Hotel Ocena: 10,0

„Byliśmy zachwyceni wystrojem wnętrz w klasycznym angielskim stylu. Polecam hotel jako bazę wypadową do Snowdonia National Park.”

• „wszystko bylo ok naprawde polecam”

• Llandudno Hostel Ocena: 7,9

„Całkiem zadbany obiekt mieszczący się w wiktoriańskim budynku, usytuowanym w samym centrum miasta. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko na plażę, do głównej ulicy handlowej i najważniejszych atrakcji.”

• Ty Mawr Hotel Ocena: 9,2

„Śniadanie wyśmienite. Tutejsze piwo bardzo smaczne. Pokój czysty i duży.”

• Treks Bunkhouse Ocena: 9,2

„Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą uciec gdzieś z dala od zgiełku. Obiekt jest pięknie usytuowany w sercu Snowdonii, zaś jego lokalizacja sprzyja wypadom w góry i zwiedzaniu okolicznych miejscowości (Blaenau Ffestiniog, Portmeirion, Harlech itp.).”

• „Hostel jest bardzo zadbany i znakomicie usytuowany w samym centrum starego miasta. Do zamku idzie się raptem 3 minuty. Personel jest przyjacielski i pomocny. Pokoje są czyste i wygodne. na duży plus zasługują szerokie łóżka zapewniające sporą dozę prywatności (jak na wieloosobowy pokój) oraz udogodnienia w postaci lampek i kontaktów. Pokój wspólny jest gustownie urządzony. Rankiem serwowane są w nim dobre śniadania (szwedzki stół), zaś w niektóre wieczory mają miejsce koncerty.”

• YHA Snowdon Ranger Ocena: 7,9

„-Wygodne lozka -Piekna okolica, cisza i spokoj -Blisko na szczyt snowdon”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gwynedd