Ha Noi Municipality Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Super lokalizacja, świetny personel, bardzo pomocny, jesteś w centrum, spokojna uliczka! ”

• „Idealne położenie, bardzo czyste pokoje, przestronna łazienka. Smaczne śniadania. Przyjazna obsługa. Polecam ten hotel 😃”

• „Obsługa obiektu bardzo życzliwa i pomocna, bez problemu wydrukowali dla mnie boarding passy na lot oraz wskazali jak najłatwiej dostać się na lotnisko. Bez problemu można poprosić o dodatkową wodę czy coca cole.”

• „Hotel w samym centrum miasta, blisko do night market i głównych atrakcji miasta. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Przez hotel można zakupić bilety na autobusy i pociągi. Śniadania dość smaczne. Pokoje czyste i dość duże w pełni wyposażone w suszarkę, czajnik i mini bar. ”

• Hanoi Golden Hotel Ocena: 8,3

„Miła, pomocna obsługa, dobry stosunek jakości do ceny ”

• Hanoi Golden Hostel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, przesympatyczni ludzie, uśmiech, pomoc, zaangażowanie, cudowna atmosfera. Bardzo ładny, czysty Pokój dwuosobowy z balkonem. Hostel położony przy skrzyżowaniu, ale nie słychać odgłosów ulicy 🤗. Polecam Mena”

• Hanoi Street Hotel Ocena: 8,3

„Miły personel Czysto, codziennie sprzątanie Lokalizacja Dobra obsługa”

• „Wszystko, lokalizacja petarda! Bardzo polecam! Przemiły personel. Napewno wrócę.”

• Soft Pillow Hostel Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja i przyzwoite warunki. Małe szafki zamykane na kłódki na korytarzu. Sporo knajpek tuż przy hostelu. Winda (ale chyba i tak trzeba wejść na 1p. po schodach)”

• Hanoi Rose Hotel Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja. Bardzo miła Pani recepcjonistka.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ha Noi Municipality

na podstawie 11 929 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com