Hai Phong Municipality Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Anh Thuan Hotel 1 Ocena: 9,6

„Pomocny i przyjazny gospodarz, świetna obsługa, doskonały stosunek jakość/cena. Polecam! ”

• „Bardzo pomocny i uśmiechnięty właściciel, z którym można negocjować. Mogliśmy się zameldować dużo wcześniej rano. Widok z najwyższego piętra hotelu niesamowity! Bardzo czysto w pokoju, łazienka w pokoju również czysta. Bardzo blisko do portu. Bardzo polecam! ”

• May Hostel Ocena: 9,6

„Czystko, schludnie, ładnie. Chyba najładniejszy hostel w jakim byliśmy. No może oprócz Marakeszu. Śniadanie nie duże ale smaczne. Koniecznie idźcie wieczorem na taras! ”

• Thang Loi Hotel Ocena: 6,7

„Obsługa miła i nie nachalna:)”

• Pham Ha Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadania, dobra lokalizacja blisko starego miasta, piękny widok z okna, przemiły personel, kameralny hotel - bardzo polecam”

• „super cena, bardzo czysto :)”

• „Plaża, w pobliżu punkt widokowy, cisza, spokój, dobre jedzenie, ale mało.”

• „Niesamowity widok z okna, świetny taras. Hostel usytuowany dość blisko centrum w spokojniejszej lokalizacji. Czysto jak na wietnamskie warunki.”

• Le Pont Hotel Ocena: 10,0

„Śniadanie było super. Pokój w porządku. Część obsługi posługuje się angielskim komunikatywnie.”

• F & F Hotel Ocena: 10,0

„Pokój w porządku. Część obsługi posługuje się angielskim komunikatywnie. Dostaliśmy darmowy transport na lotnisko.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Hai Phong Municipality

na podstawie 692 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com