Hall-Wattens Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hwest Hotel Ocena: 8,8

„Położenie ”

• Hwest Hotel Ocena: 8,3

„Nowoczesny wystrój i prostota, funkcjonalnie umeblowane pokój i łazienka.”

• Hwest Hotel Ocena: 10,0

„hotel idealny dla podróżujących tranzytem z Włoch,bardzo blisko zjazdu z autostrady.Możliwość zrobienia zakupów w dużym markecie,który jest w tym samym budynku co hotel.Otoczenie bardzo przemysłowe, ale przy zamkniętych oknach pokój jest dobrze wyciszony.Śniadanie urozmaicone,kawa bardzo dobra.”

• Schloss Friedberg Ocena: 10,0

„Czy mi się coś podobało?! To miejsce jest magiczne! Zamek, pokoje, łazienka, śniadanie... dla nas ten jeden nocleg, to było jak przygoda. Zawitamy tam za każdym razem, gdy będziemy w pobliżu.”

• Hotel Alpenland Ocena: 9,6

„Śniadanie smaczne, na ciepło tylko jajko gotowane, łóżka wygodne, pościel bardzo czysta”

• Hwest Hotel Ocena: 7,5

„przy samej autostradzie w drodze do np Włoch...to zaleta! doskonale wyciszony..śniadanie ok.”

• Hotel Alpenland Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Svarowski Kristalwelten i centrum miasta. Czysto, bardzo smaczne śniadanie. Bezpłatny parking, w pobliżu stacja paliw. W okolicy dużo ciekawych obiektòw do zwiedzania. Przystępna cena. Polecam!”

• „Lokalizacja bardzo dobra. Łóżka okazały się niewygodne , są zbyt miękkie. Za to śniadanie w ładnym miejscu i bardzo smaczne.”

• Hwest Hotel Ocena: 7,9

„Czysto, dobre śniadanie, recepcjonistka bardzo miła i pomocna”

• Hwest Hotel Ocena: 8,8

„Hotel stoi w bardzo dobrym miejscu . Blisko autostrady . W następny urlop wybierzemy ten hotel .”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Hall-Wattens

na podstawie 379 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com