Hardanger Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Najtańszy nocleg jaki znalazłem w okolicy, byliśmy sami w obiekcie. Kuchnia do dyspozycji. Cena i jeszcze raz cena.”

• Seljestad Cottages Ocena: 9,6

„Swietne polozonie,Super widok z domkow,mila wlascicielka”

• Kvamseter Lodge Ocena: 9,6

„Fajnie wyposażona kuchnia i jadalnia. Czysto i schludnie. ”

• Hardanger Gjestehus Ocena: 10,0

„domki nowe, ładnie wyposażone, blisko do jeziora, kuchnia w domku mała, w osobnym budynku dodatkowa duża bardzo dobrze wyposażona, prysznice płatne”

• Seim Camping Ocena: 8,3

„Przyjemny domek kempingowy z dobrym wyposażeniem. Ładnie położony kemping. Bardzo miła właścicielka. Można polecić na wypad do Norwegii.”

• Sæbø Camping Ocena: 5,4

„Przestronny domek z dużym stołem w środku.”

• Eidfjord Gjestgiveri Ocena: 10,0

„Śniadanie było bardzo smaczne, super lokalizacja, pensjonat z ponad 100letnią historią zachowany w idealnym stanie”

• „Perelka. Polaczenie wiejskiej sielanki z luksusem w dobrym stylu. Podobalo mi sie wszystko. Czysciutko i pachnaco. Posciel cudowna. Kosmetyki na wysokim poziomie. Sniadania cudowne. Okolica bardzo mila. Corka wlascicieli i personel ogromnie mily i pomocny. Bardzo dziekujemy!!!”

• Thon Hotel Sandven Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja. Mila okolica. Z tarasu widok na fiord bardzo urokliwy. Bardzo smaczne i urozmaicone sniadania. Kolacja z wyborem a la carte bardzo smaczna. Napoje i przekaski w recepcji ogolnie dostepne, bezplatne. Apartament przestronny. Lozka wygodne. Aneks kuchenny dobrze wyposazony.”

• Trolltunga Studios Ocena: 10,0

„Zdecydowanie polecam to miejsce, obiekt jest blisko przystanku, w środku jest czysto i jest duża kuchnia z pełnym wyposażeniem do wspólnego użytku, przystępnie cenowo, obsługa bardzo miło i bardzo pomocna! Na pewno wybralibyśmy ponownie to miejsce :)”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Hardanger

na podstawie 3 758 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com