The Hardangerfjord Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna lokalizacja. Świetna restauracja i część wspólna. Personel nadzwyczaj pomocny i profesjonalny. ”

• Vassel Gård Ocena: 9,2

„Przyroda wokół.”

• „Czysto i wygodnie. Bardzo przyjazny personel. Dobre śniadania - bufet. Duży ogród i parking. Super widoki na góry i fiord.”

• Ullensvang Gjesteheim Ocena: 10,0

„Mieszkaliśmy w bardzo atrakcyjnym i świetnie wyposażonym apartamencie nad brzegiem zatoki. Warunki wyśmienite wręcz luksusowe. Można tam wypoczywać nawet 2 tygodnie. Pyszne i syte śniadania w hotelu w formie bufetu - wliczone w cenę noclegu. Szkoda, że byliśmy przejazdem i spędziliśmy tam tylko jedną noc.”

• Tyssedal Hotel Ocena: 9,6

„Rewelacja polecam wszystkim którzy chcą zdobyć JĘZYK TROLA”

• Hardanger Gjestehus Ocena: 10,0

„domki nowe, ładnie wyposażone, blisko do jeziora, kuchnia w domku mała, w osobnym budynku dodatkowa duża bardzo dobrze wyposażona, prysznice płatne”

• Sæbø Camping Ocena: 5,4

„Przestronny domek z dużym stołem w środku.”

• Eidfjord Gjestgiveri Ocena: 10,0

„Śniadanie było bardzo smaczne, super lokalizacja, pensjonat z ponad 100letnią historią zachowany w idealnym stanie”

• Thon Hotel Sandven Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja. Mila okolica. Z tarasu widok na fiord bardzo urokliwy. Bardzo smaczne i urozmaicone sniadania. Kolacja z wyborem a la carte bardzo smaczna. Napoje i przekaski w recepcji ogolnie dostepne, bezplatne. Apartament przestronny. Lozka wygodne. Aneks kuchenny dobrze wyposazony.”

• Trolltunga Studios Ocena: 10,0

„Zdecydowanie polecam to miejsce, obiekt jest blisko przystanku, w środku jest czysto i jest duża kuchnia z pełnym wyposażeniem do wspólnego użytku, przystępnie cenowo, obsługa bardzo miło i bardzo pomocna! Na pewno wybralibyśmy ponownie to miejsce :)”

5 Najlepszych Hoteli w regionie The Hardangerfjord