2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Harghita – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Harghita Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Rita Vendégház Ocena: 9

„Możliwość zaparkowania motocykla na ogrodzonej posesji, pomocna właścicielka.”

• „Bardzo miła pani gospodyni. Rano zrobiła przepyszne śniadanko. Pokój ładny i czysty.”

• „Rewelacyjny pensjonat prowadzony przez wspaniałą osobę. Przepyszne i urozmaicone śniadanie zakończone wspaniałym deserem. Pensjonat posiada wygodny, duży parking. Pokoje są obszerne i moją komfortowa łazienkę. Czuliśmy się tam jak mile widziani goście. Polecamy go wszystkim.”

• „Skromny pensjonat na uboczu. Nie ma tutaj spektakularnych atrakcji, po prostu dobrze odpocząłem przed dalsza drogą. Śniadanie smaczne. Warto się wybrać na kolacje do pobliskiej restauracji Rustic. Pokój niezbyt duży, skromny, ale jak najbardziej ok. W podwórku znalazło się miejsce pod dachem na motocykl.”

• Hanul Kassay Ocena: 8

„Mimo tego, że Pani na recepcji nie rozumiała angielskiego, to wspólnymi siłami udało nam się dogadać :) Sama zaproponowała wprowadzenie motocykla za bramę, była bardzo miła i pomocna. Dobre śniadanie, wygodne łóżko.”

• Pensiunea Izabel Ocena: 9

„Mały pensjonat w górach. Dość małe, ale przytulne pokoje. Czysto. Duży parking. Kawa na śniadanie. Miła symulacja kominka.”

• „Obsługa, jedzenie , czystość oraz przestrony pokój.”

• Flori Haus Saschiz Ocena: 10

„Bardzo fajna lokalizacja do wypadu na zwiedzanie zamków , kościołów warownych i miast. Bardzo dobre śniadanie.”

• Csillag Panzio Ocena: 8

„Czysto, wygodnie. Śniadanie z karty. Parking na podwórku.”

• „Bardzo miła właścicielka, czysto i schludnie..”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Harghita

na podstawie 23 629 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com