Haspengouw Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Stayen Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemna siłownia z miłą i fachową kadrą. Basen z możliwością włączenia prądu wody. Dobre wyciszenie pokoi. ”

• Hotel Stayen Ocena: 8,3

„Łazienka i toaleta osobno w pokoju Sky Box. Bardzo duża powierzchnia pokoju”

• Hotel De Ploeg Ocena: 8,3

„Bardzo mily personel, bardzo dobre sniadanie. Za koniecznosc oczekiwania na pokoj dostalismy darmowe piwko.”

• Hotel Ri Coëme Ocena: 7,1

„Dojazd od autostrady kilka km wygodną drogą lokalną. Położony na skraju niewielkiej miejscowości, duży teren otoczony zielenią. Przestronny parking. Zameldowanie bezproblemowe. Obiekt prowadzony przez sympatyczną parę, ludzi kontaktowych i uczynnych. Klasyfikowałbym go raczej w kategorii pensjonat, z wszystkimi zaletami tego typu obiektów. Pokój przestronny, wyposażony w stopniu podstawowym. Duża łazienka, w tym wanna i bidet (ostatnio raczej rzadkość). Można się domyślić, że wyposażenie ma kilka lat ale wszystko sprawne i czyste. Z śniadań nie korzystaliśmy. Barek czynny do późnej nocy, świetne napitki; w tym belgijskie piwa (tak - jestem ich fanem!) Wybrałem ten obiekt świadomie chcąc zobaczyć "życie na prowincji" w Belgii i udało się! Ciekawe wycieczki w okolice. Przyzwoity stosunek jakości do ceny.”

17 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Haspengouw

na podstawie 1 012 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com