Górna Normandia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hmm.... ze bylismy tam, dzieki Bogu, tylko jedna noc. Przyzwoita cena.”

• „Okolica jak na industrial fajna . w pobliżu trochę zieleni, siłka w parku. Sekwana . Z racji nieporozumienia - musieli w hotelu w pokoju dla nas zakwaterować kogoś innego - wszyscy z obsługi po angielsku mówili aż miło. Byłem mile zaskoczony.”

• „Klasyczny Ibis , cena niska - jakość adekwatna do ceny. Na jedną noc OK. Niczego więcej nie potrzeba . Śniadania typowe francuskie - ale bardzo smaczne. No i Pan mówiący po angielsku to też miłe zaskoczenie.”

• „Niezwykłą lokalizacja w klasztorze na klifie. Bardzo miła obsługa, dobre śniadanko.”

• La Grenouille Ocena: 8,8

„Fajnt wiejski dom i wiejskie klimaty dobre miejsce do poznawania okolicy domowa atmosfera”

• Les Initiés Ocena: 8,3

„lokalizacja”

• „Bardzo miłe, pełne uroku miejsce z ogrodem, odizolowane od ulicy. Śniadanie w stylu francuskim, bardzo dobre. Świetny Gospodarz i atmosfera obiektu. Gorąco polecam”

• „hotel bardzo czysty , mila obsluga i sniadanie swiezei bardzo dobre ....”

• Egg Hôtel Dieppe Ocena: 7,9

„Lokalozacja w centrum miasta, całodobowa recepcja.”

• Saint Christophe Ocena: 10,0

„Klucz do nocnego wejścia. pokój z tarasem na 1. pietrze. Ogródek przed hotelem. Pomocna obsługa. Francuskie śniadanie :-)”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Górna Normandia

na podstawie 29 505 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com