Górna Sabaudia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok z pokoju niesamowity ! Basen na plus . Obsługa bardzo miła ,śniadanie smaczne . Same plusy . Polecam ! ”

• „! ”

• „Dobra lokalizacja, blisko do Genevy, dobry dojazd do autostrady Chamonix/Mont Blanc. Przy hotelu centrum handlowe. Hotel z doskonałym Aquaparkiem, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ciepła woda w basenach. Dodatkowo strefa relaksu ze spa i saunami. Oraz strefa dla aktywnych- ze ścianką wspinaczkową i pokojem z laserami. W ramach pobytu jedno bezpłatne wejście. Jedynie śniadanie do małej poprawy:). polecam pokoje z widokiem na góry.”

• Hôtel du Palais Ocena: 6,2

„Widok z pokoju i lokalizacja centrum.”

• „Absolutnie odlotowy hotel. Design, świetna atmosfera, super obsługa, przyjemne pokoje i łazienki. Czystość na najwyższym poziomie! Hotel nastawiony na gościa, traktujący go z szacunkiem i dbający o niego. Świetna część dzienna, gdzie można spędzić wiele godzin zamiast siedzieć w pokoju.”

• „Bardzo wygodne łóżko. Jedno z lepszych jakie spotkałem w hotelach podobnej klasy.”

• „Lokalizacja, miła obsługa”

• Chamonix Lodge Ocena: 8,0

„Fajna lokalizacja z ogrodem i widokiem na przepiękne góry. Śniadanie- To co zostało zostawione w aneksie kuchennym nie nazwała bym śniadanie, ale za to mogliśmy przygotować własne....:) Bo mieliśmy niezbędny ku temu sprzet.”

• „Wygodny, bardzo duży parking przed hotelem, miła obsługa w recepcji, piękne widoki na góry, bezpłatny bilet na komunikację do miasta.”

• Hotel Le Léman Ocena: 10,0

„Lokalizacja nad samym jeziorem.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Górna Sabaudia